aloeverajel şurup sarımsaklı limon suyu bitki karışımlı lahana suyu maydonozlu limon suyu zencefilli limon suyu epimedyumlu iktidar macunu

Hakkımda:

Hakkımda:


Bazı bilgileri sizler ile paylaşmayı, uygun bulmaktayım. Bu benim şahsi meselemde olsa. Çünkü ben 13 sene fibromyalji (yumuşak doku romatizması) yüzünden her yılın 9 ayı belime 3 m uzunluğunda kuşak bağlamak zorunda kaldım. Yine askerde (1989) yakalandığım alerji nedeniyle 13 sene hayvansal besin (Et ve et mamulleri peynir ve de yumurta) yiyemedim. Bu alerjide sonra (1994) bahar nezlesi ve alerjik astımla birlikte beni canımdan bıktırdı. Sizlerinde aynı şekilde acı çekmemeniz için bu bilgilere ulaşmanızı istiyorum. 13 yaşında iken köye (Kayseri/ Bünyan/ Tarçın) gittim ve çocuklarla (1970 Mart sonu) ırmakta yüzdükten sonra çimenlere yattık.Teyzem üstümü değiştirmemde ısrar ettiyse de kabul etmedim ve sabah kalktığımda yüzüm yara içinde, dudaklarım çatlamış ve titriyor*dum. Şehirde mahallenin yaşlı kadınları şunu yapın bunu yapın diyerek benim üzerimde aylarca deney yaptılar. Bütün eklemlerim kireçleşmişti ve merdivenleri dahi çıkamıyordum. Sonunda doktorumun fizik ve iğne tedavisiyle eklem kireçlenmesinden kurtuldum, fakat fibromyalji’den (yumu*şak doku romatizması) kurtulamadım. Tabi ki kimyasal ilaçların ileride çok tehlikeli neticeler doğuracağını o zamanlar bilmiyordum.

Ekim 1978 Almanya’ya geldim ve tedavi olmak için, doktora gitmeye başladım, fakat nafile. Bunun üzerine kendim 1980’de şifalı bitkiler üzerine araştırmalara başladım. Türkçe yayınlanan kitaplardaki reçe*teleri üç yıl denedim ve faydasını göremedim. Umutsuzluğa kapıl*dığım bir anda Avusturyalı M. T. Allah’ın Bahçesin…adlı kitabıyla tanış*tım. Oradaki bilgilerden bir reçete geliştirdim ve uyguladım ve de çok şükür fibromyalji’den (yumuşak doku romatizması) kurtuldum. Bu kitapta derli toplu bir reçete mevcut değildir, bu nedenle okuduğunuzda pek istifade edemezsiniz.

1989’de askerlik yaparken tabak, kaşık, çatal, kazan vb. mutfak eşyasını sadece soğuk suyla çalkalıyorduk, tabi ki bakteriler, virüsler ve mantarlar hemen devreye girer. Besin alerjisine böylece yakalandım. Doktorlar “Et ve Et mamulleri” yeme dediler. 1994’den itibaren 15 Mart – 30 Mayısa kadar bahar alerjisi ve alerjik astıma yakalandım. 15 Mart 2002’e kadar bahar nezlesi, alerjik astım ve bronşite karşı çare bulamadım ve 5 hafta istirahata ayrıldım. Doktorlar kortizon ve kramp*lara karşı sprey kullanmak zorunda olduğumu söylediler ve mecburen kullandım ve 15 gün içinde kortizon’dan sersemledim, konsantrem yok oldu, okuduğumu anlamaz ve yazamaz oldum.27 (1980) yıldır süren araştırmalarım da kendi üzerimde 350 Bitki-, Mineral ve Hayvan droglarını denedim. Her türlü hastalığa çare bulurken alerjiye karşı bugüne kadar çare bulamamıştım şimdi bunu da çörekle kısmen tedavi ettim. Kısmen diyorum, çünkü çöreği bıraktığım an rahatsızlıklarım yeniden başlıyordu. Bu nedenle korkumdan tam 7 ay çörek çayı içtim. Sonrada daha etkili olduğuna inandığım Aloe Vera ve Noni ile tanıştım bu iki ürünü birer sene kulandım bağışıklık sistemini güçlendiriyorlar. Ama Noni ve Aloe vere jel (Bu aloe vera ABD ve Alman firmalarının üretiği doğal olmayan aloe vera jel idi) bırakınca alerji yeniden ortaya çıktı.

Bundan tam 19 yıl önce Almanya’nın Frankfurt şehrine konferans vermek için gelen Ahmet ER (Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun eğitimci kadrosundan başkan yardımcısı) ile tanıştım.Ahmet ER ne işle meşgulsünüz diye sorunca şifalı bitkilerle ilgili araştırmalarım yapıyorum kitap yazıyorum diyince çok heycanlandı ve hemen seninle özel görüşmem gerek dedi.Ahmet bey rüyasında peygamberimizi gördüğünü ve peygamberimizin ona aloverayı göstererek ”Ahmet bu bitkide çok şifa var bu bitkiyi insanlara tanıtın ve yayın” demiş. Ahmet bey rüya üzerine düşünmüş ve anlamını çözememiş.Benim ile tanışınca demek bu rüya senin içinmiş İbrahim bey dedi. Ahmet bey büyük bir sorumluluktan ve ağır bir yük taşıma duygusundan kurtulmuş ve rahatlamıştı.Bana ”Ben bu rüyanın ne anlama geldiğini anlamamış ve bunu düşünüp duruyordum ve bu vebalden kutulamazsam ne olacak diye uyuyamamıştım.Allah’ıma şükürler olsun ki karşıma sen çıktın. İbrahim bey iyi ki geldiniz beni çok büyük ve ağır bir mesuliyetten kurtardınız’’ dedi.

Ben o zamanlar Aloe Vera ürünleri satan bir firmanın distribütörlüğünü yaptım.Bu ürünleri kullananlar önce çok seviniyorlar, fakat sonra rahatsızlık yeniden nüksetti diyorlardı.Bu beni o zaman çok üzdü.İnsan kazanmak para kazanmaktan önemli diyerek çok çok iyi para kazanmama rağmen distribütörlüğü bıraktım ve bundan sonra iksir, tonik, tentür, diyet ve çayları üretmeye başladım.O günden bugüne kadar aloe vera neden klinik araştırmalarda çok çok etkili oluyor da ürünleri kullanınca aynı etkiyi yapmıyor diye düşündüm.Lahanayı haşladığınızda nasıl ki birleşimindeki etkin maddeler yok oluyorsa, aloe vera hazırladığınızda da en etkili maddeler yok oluyor.Bu nedenle etkisi azalıyor.Ben hem Berezilyalılar’dan, hem de Fahrettin hocadan aldığım reçetelere klinik araştırmalarla elde edilen bilgileri de ekleyerek mükemmel ve yepyeni bir ürün üretim.Allah’ıma hamdolsun.Tonik midedeki bakteriye karşı çok çok etkili, yani gastrit, ülser, kolit, enterit ve allerji de tonik vazgeçilmez.

Bağırsaklara mantar yerleşmişse, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmak mümkün değildir. Çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar. Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar. Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahillerinden hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansızdır ve ancak belirtilerinden ve dilden anlaşılabilir. Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.

Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp Kıtabım:
Avrupalı; Osmanlı ve Arap’tan (endülüs) aldığı ilimle başlattığı rönesans ile bugünlere geldi.Türk milletinin 200 yıllık gerilemesinin sebebini doğru teşhis eden Atatürk, Türk rönesansını (yeniden yapılanma ve maturidi’ye dönüşü) başlattı, fakat 1940’lardan sonra bu hareket baltalandı ve 80 yıl daha kaybettik.Araştırma yapmadan taklit etmeye yeniden başladık. Yani şifaları bitkileri araştırmadan, Avrupa’dan hazır ilaçları almaya başladık. ”Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp” alanında 200 yıllık geri sayımımıza ” dur” diyebilecek bu eseri yazdım . Bu kitabı yazmak için 27 yıl çalıştım.Bu kitapta diğer kitaplarda olmayan çok yenilik göreceksiniz. Özellikle çeşitli hastalıklara karşı 1000′ e yakın reçete bulacaksınız. B u alandaki Türk rönesansını başlattığım için çok mutluyum.

Bu kitap 3 cilt, 1818 sayfa olup şifalı bitkiler çok yönlü olarak ele alınmıştır. Hastalıklar, tedaviler ve çeşitli gene bilgilerden oluşmaktadır. Bitkinin Türkçe, Almanca ile Latince isimleri halk arasındaki isimleri , bitkini drogları (şifalı kısmı), tarihçesi, botaniki yetiştirilmesi, hasat zamanı, bileşimindeki maddeler, bileşimdeki bazı önemli maddelerin açık formülü, tesir şekli, klinik araştırmalar ve sonuçları, klinik araştırmalarına göre kullanış şekli, komisyon E’ye göre kullanış şekli, aroma terapideki yeri, homöpatideki yeri, çayı, çay harmanları , tentürü , posyonu, eterik yağları, ekstresi, kremi vs. yan etkisi var mı? Bütün bunlar irdelenmektedir.

Ekim 1978’de almanya ‘ ya gittim, 29 yıl kaldıktan sonra döndüm.Tedavi olmak için doktora gitmeye başladım, fakat nafile.Bunu üzerine 1980’de şifalı bitkiler üzerine araştırma lara başladım.Türkçe yayınlanan kitaplardaki reçeteleri 3 yıl denedim ve faydasını görmedim.Umutsuzluğa kapıldığım bir anda Avusturyalı M. T. Allah’ın Bahçesi … adlı kiytabıyla tanıştım..Oradaki bölgelerden bir reçete geliştirip uyguladım ve çok şükür Fibromyalji’den (Yumuşak doku romatizması kurtuldum. Hamdolsun şimdi iyiyim.

Kimya Mühendisliği eğitimine devam ederken, kimyasal ilaçların yan tesirlerini 1983’de yaptığım deneylerle tespit ettim.Bu eser için binlerce Almanca kitap okudum ve 10 bine yakın yakın dergi inceledim, 12 yılda 1000 bitkinin 7000 fotoğrafını çektim, 2 yıl açık öğretime (bitkisel tedavi uzmanlığı) devam ettim ve tabii en önemlisi önce bu bitkini droglarını kendi üzerimde denedim.

Türkiye’de yayınlanan bir çok kitap yığınla yanlışlıkla doludur.Hatta internetteki Türkçe metinler daha çok ilkel, 1000 yıllık eski bilgileri olduğu gibi yayınlıyorlar. Bu eserin en önemli farkı; ABD , Almanya, Fransa, İngiltere,Rusya, Çin, Japonya, Hindistan, İsrail gibi ülkelerde 1000’den fazla Üniversite kliniğinde yapılan tedavi denemeleri, araştırmaları, değerlendirmeleri ve sonuçları kaynakları ile verilmektedir yani bugüne kadar yazılan kitaplarda olduğu gibi mişli muşlu masalımsı değildir.

Yanlışlara örnekler vereyim; kekik deyince hangi kekik akla geliyor? Türkiye’de 52 tür kekik yetişmektedir ve bunlardan sadece hakiki kekik otu (thymus vs. ) sinizüt ve bronşite karşı kullanılır, diğerlerinin özellikleri de henüz incelenmemiştir.Ak kekik (toros kekiği) en az hakiki kekik kadar etkili olmasına rağmen üzerinde herhangi bir araştırma yapılmamıştır.Türkiye’de 83 çeşit adaçayı yetişmektedir ve bunlardan sadece şifalı adaçayı( salvia o.) şifa maksatıyla kullanılabilir ve bu bitki yazın en hararetli aylarında bile harareti düşürür. Alıç’ın Türkiye’de 90 türü yetişmektedir ve bunlardan sadece loplu veya dişli alıç , kalp ve kan dolaşımı rahatsızlıklarına karşı kullanılır. Kılıçotunun bilinen 400 türü mevcuttur ve bunlardan sadece (hypericum) sinirlilik, depresyon, korku ve iç huzursuzluğa karşı kullanılır.

Türkiye’de bana bazı aktarlar, benim istediğimi değil kendi istedikleri bitkileri satmaya kalktılar.Bu kitapta adı geçen şifalı çevrenizden temin etmeye çalışırsanız büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Burada adı geçen bazı bitkileri biz yurtdışından getirtiyoruz.
Bu kitap tıp alanındaki araştırmalara katkı yapmak amacıyla hazırlanmıştır.Buradaki bilgileri kendi başınıza kullanmayınız.Aşağıdaki internet adresimdeki iletişim bilgilerinden bana ulaşın.Gerektiğinde sizi uzman doktorlara başvurmanızı sağlarım

Şifalı Bitkiler:
Benim yayına hazırladığım Kitapta 551 bitkiyi inceledim ve monografisini bitirdim. Bu bitkileri önce etkilerine göre5, sonrada zehirli olup olmadıklarına göre 6 gruba ayardım. Bunlardan birkaç tanesini aşağıda görebilirsiniz.Sizlere burada her yerde bulabileceğiniz bitkilerden bahsedeceğim, çünkü Türkiye’de henüz bu alanda yeterince gelişme olmamıştır. Meşale Türkiye’de 83 tür adaçayı yetişmektedir ve bunlardan sadece ŞİFALI ADAÇAYI tıbbi maksatla kullanılır. Diğerlerinin ise her-hangi bir özelikleri yoktur.Antalya’da en az 30 aktar ve de baharatçı bana Ginseg yerine havlıcan satmak istediler, bu nedenle herkesçe bilinen şifalı bitkilerden, şifalı zannedilen bitkilerden ((Çay, Kahve, Kakao) ve de zararlı bitkilerden (Koka, Tütün, şerbetçiotu,…) kısaca bahsedeceğim.

I. Şifalı bitkiler etkilerine göre 5 Kategoride değerlendirilir.
1.) Üni. kliniklerinde yapılan tedavi denemeleri ile etkisi ispatlanmış şifalı bitkiler..
2.) Komisyon E’unun hakkında monografi yayınladığı şifalı bitkiler.
3.) Homeopati Uzmanları tarafından deneme tedavileri ile etkisi ispatlanmış şifalı bitkiler.
4.) Aromaterapatistler tarafından etkisi ispatlanmış şifalı bitkiler.
5.) Halk arasında kullanılan bitkiler.
II. şifalı bitkiler zehirliklerine göre 6 gruba ayrılırlar.
1.) Zehirsiz bitkiler Çörek, Oğulotu….
2.) (Çok içildiğinde rahatsızlık veren bitkiler Kekik, adaçayı….
3.) Hafif derecede zehirli bitkiler Arnika, Sedefotu….
4.) Zehirli bitkiler Nevruz kökü, K.Sarı kökü….
5.) (Çok zehirli bitkiler Güzelavratotu, Boğanotu
6.) Çok çok zehirli bitkiler Kargabüken

Türkiye’de şifalı Bitkiler:
Dünya’nın en güzel ülkesi ve binlerce şifalı bitkiler yetişmesine rağmen insanlarımız bu bitkileri tanımamakta ve tanıdığını söyleyenlerde şarlatanlıktan başka bir şey yapmamaktadırlar. Ayrıca şifalı bitkileri kurutma tarzı da çok ilkel, Güneşin karşısında kurutulan şifalı bitki zaten etki gücü olmaz, çünkü birleşimindeki maddelerin çoğu yok olur. Yani gölgede kurutmak gerekir. Birde şifalı bitkileri paketleme ve ambalajlama işlemi var ki tam bir felaket, neden mi? Çünkü plastik torbalara konup ağzı kapatılan şifalı bitkiler Güneşin altında sergilenmekte buda bitki sıvısının buharlaşması demektir, buharlaşan bitki özü bitki akşam içeri alınınca sıvılaşmakta ve torba içinde sıvı oluşmaktadır. Bu sıvı ise küflenmeye sebep olur yani çok tehlikeli olabilir. Birde çuval ve torbalarda muhafaza edilen ve genellikle ağzı kapatılmayan açıkta sergilenen şifalı bitkiler vardır ki, buda bir felakettir. Neden mi? çünkü her türlü haşere bu bitkinin şifalı kısmına musallat olur.

1.) İstanbul’da 8-9 Mayıs’ta baharatçı ve aktarları gezerken ve hatta sokak ortasında bazı kişiler adamotu kökü diye bir kok satıyorlar. Birine sordum bu ne ise yarar diye 40 çeşit hastalığa karşı iyi gelir dedi. Oysaki adamotu kökü çok zehirlidir ve asla yenmez ve sadece homeopatide kullanılır. Vatandaş havuç gibi soyup yediği kökün faydalarını anlatıyordu. Adamotu kökü grimsi kahve renkli iken vatandaşa adamotu kökü diye sattığı bitkinin dış kabuğu koyu kahve renklidir.
2.) Kekik suyu diye satılan su kekik suyu olmayıp Güve otu suyudur. Türkiye’de kekik otu diye satılan bitkilerin çoğunun kekikle ilgisi yoktur ve genellikle İzmir kekiği ve İstanbul kekiği diye bilinen güve otu türleridir.
3.) Adaçayı diye satılan çayların hiç bir hakiki adaçayı ile ilgisi yoktur ve genellikle dallı veya yüksük adaçayı satılır ki bununda bir etkisi yoktur.
4.) Kılıç otunun etkili olan kısmı yapraklarıdır, Türkiye’de ise yaprakları değil kurutulmuş goncaları satılmaktadır ve etkisi yaprağına göre yok denecek kadar azdır.
5.) Ginkgo yaprağı kurutulduktan sonra etkisizdir ve 10 ton çayını içseniz bir faydasını göremezsiniz. Ginkgo’nun yaprakları taze iken ekstraktı yapılır ve bundan haplar üretilir.
6.) Ekinezya kökü taze olarak işlenir ve kurutulmuşunun bir etkisi yoktur. şurubu veya hapı etkilidir şayet taze kökten yapılırsa, ama kurutulmuş kökü etkisizdir.
7.) Hakiki Yavşan otu etkilidir, fakat Türkiye’de yavşanotu diye satılan bitki ne işe yarar şimdiye kadar bu konuda bir araştırma yapılmamıştır.
8.) Türkiye’de Altın başak otu yerine bu bitki ile hiçbir benzerliği olmayan altın otu satılmaktadır.
9.) Aktarların çoğu ginseng diye havlıcan kökü satmaktadır.
10.) Papatyanın bilinen 400 türü vardır ve etkili olanı yarim küre şeklinde olan çiçek göbeğinin ortası boşsa bu hakiki papatyadır.
11.) Alıcın bilinen 900 türü vardır ve sadece piç alıcın yaprak ve çiçeği etkilidir, bu türün meyvesiz yenmez çünkü çok küçüktür ve içi çekirdek doludur.

Bizde malum sözde uzmanlar Çin, Hindistan, Malezya veya Brezilya’ dan getirttiklerini iddia ettikleri şifalı bitkilerin çok pahalıya mal olduğunu söylemektedirler. Örneğin hani şu ayağımızın altında her yerde yetişen bir bitki var ye şu Sinirli ot dünyanın en egzotik ürünlerinde (Mango, Noni vs) daha şifalıdır. Kliniklerce etkisi ispatlanmıştır. Hakiki kekik yerine güve otu, hakiki adaçayı yerine dallı adaçayı, altın başak otu yerine altın otu, ginseng yerine havlıcan, adamkökü yerine dövülmüş avrat otu kökü, yavşanotu yerine Kafkas yavşanotu satılıyor burada örnekleri çoğaltabilirim. Bu konularda geniş bilgi sahibi olmak istiyorsanız, dogaltedavi.net, bitkisel tedavi.com, alternatif-tip.net ve gokcekaktar.com adreslerine bakabilirsiniz.

Belgeler:
Bazı kişiler şifalı bitkiler veya hastalıklar üyerine yazdıklarım veya bana ait Gökçek İksiri üzerine fikirlerini beyan edeceklerine, senin Kimya Mühendisliği okuduğuna inanmıyorum. Dört yüksek okul okudum ama bazı nedenlerle diploma almadan okuldan ayrıldım diyorsun. Bu doğru değil sana inamıyoruz gibi akıl mantık dışı sataşmalar karşısında Gazi Eğitimde Sosyalbilgiler, Almanyanın Krefeld Şehrindeki Fachhochschule’de (TOPLAM 7 yıl 12 gün artı bir yıl hazırlık okulu, artı bir yıl staj, artı bir yıl dil kursu) Endüstriel Organik Kimya Mühendisliği, Anadolu Ümiverisitesinde İşletmecilik bu açık öğretim ve 5 yıl süren Heilpraktiker açık öğretim okuduğuma dair belgeleri burda yayınlamak istemedim halde buna mecbur kaldım. Hamdolsun yalan söylemem buna ihtiyacım yok. Lütfen beni bu tür sataşmalı yazılarla meşgul etmeyin. 

Bana göre dplomalı olamak diplomasız olamktan çok çok önemlidir. Yani bir mesleğin uzmanı olmak o konuda ve bu alanda bilgi sahibi olmak çok çok önemli, yıllarca okudum ama sonuca ulaşamadım. Ben bunun acısını çekiyorum. Fakat araştırma ve okumadan uzak kalmadım, hatta işçi olmak beni daha çok bu alana yitti. Çalıştığım günler 5-6, çalışmadığım günler 10-15 saat zamanımı araştırmaya ayırıyorum. Ama diplomaya güvenip yan yatan ve hiç araştırma yapmayan insanlarda çoktur. Edison, Hazerfen Ahmet Efendi, Uluğ bey ve Mimar Sinana gibi binlerce dahi Üniversite görmedi. Üniveriste insana araştırmanın metodunu öğretir ve diplomasını verir, bu işin başlangıcıdır. Gerisi diplomayı alan zatın gayretine kalmıştır. Okumak elbette ço çok önmeli ve güzel ama ezberci eğitimle TEK ilim adamı yetiştiremezsiniz ve öylede. AB ve ABD’de okuyan Türk Öğrenciler bu ülklerde en önemli mevkilerde. Nasıl olduda allerjiye binlerce doktor çare bulamazken, ben buldum, çünkü 17 yıl bu acı ile mücadele ettim cilesini çetim, sahlara kadar uyuyamadım, ölmek için Allah dua ettiğim günler oldu. Hamdolsun şimdi 30 yaşındaki bir delikanlıdan daha iyiyim. Nasrettin hoca damdan düşmüş ve ayağı kırılmış, her kafadan bir ses gelince bana damadan düşen birini çağırın demiş.


, ,

"Hakkımda:" için 168 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. size ulaşmaya çalışıyorum size ulaşmaya çalışıyorum Eylül 8th, 2008 at 13:19

  Gökçek bey, size veya iksirlerinize nasıl ulaşabiliriz? nereden temin edebiliriz? bu konuda bize yardımcı olurmusunuz?

 2. fevziye fevziye Eylül 15th, 2008 at 11:13

  Gökçek iksirinizi nasıl temin edebiliriz?

  Fevziye Halıcı

 3. igokcek igokcek Eylül 16th, 2008 at 15:09

  http://www.dogaltedavi.net/siparisler/3796-siparis-buradan-verilir.html#post8134

 4. Mehmet ÇAKIR Mehmet ÇAKIR Eylül 16th, 2008 at 15:49

  1. Sayın Gökçek bey; gökçek iksii Hiper trod hastalığında kullanıdığını okudum bu doğrumu? 2.Gökçek bey, size veya iksirlerinize nasıl ulaşabiliriz? nereden temin edebiliriz? bu konuda bize yardımcı olurmusunuz?
  Selamlar…

 5. igokcek igokcek Eylül 17th, 2008 at 07:47

  http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-p-z/3853-tiroidde-kotu-huylu-nodul.html Evet Gökçek İksir ve tiroid çayı ile iyileşirsiniz.

 6. reis reis Ekim 7th, 2008 at 00:30

  Gökcek bey ,ben almanyadayim 10 seneden kronik gastrit rahatsizligim ve 4 seneden beride non bakteriyel kronik prostatitim var sürekli agri var almanyadayim doktorlardan bir deva bulamadim. bana ne önerirsiniz?yardimci olursaniz cok sevinirim.saygilar

 7. reis reis Ekim 7th, 2008 at 00:50

  sayin gökcek bey kardesim 24 yasinda bronsektazi hastaligi var bildiginiz gibi bronslarin geriye dönüsümsüz genislemesi demek durumu iyi degil kardesimi yakinda kaybetmekten korkuyoruz sizce bir caresi varmi? varsa ne önerirsiniz.simdiden tesekkürler.

 8. igokcek igokcek Ekim 10th, 2008 at 15:15

  Kronik gatrite karşı Gökçek İksir ve Gökçek Tonik gerekir ve kardeşiniz için Gökçek İksir ve bronşit çayı gerekir.

 9. ALASKALİ ALASKALİ Ekim 13th, 2008 at 10:49

  avuç içlerimde sedef var özellikle yazın kuruyup çatlıyor. ne yapamamamı önerirsiniz.
  saygılar

 10. ben sait ben sait Ekim 25th, 2008 at 19:36

  gokcek bey bende 7-8 sene once basımın arka sag tarıfında metal para buyuklugunde sacım acıldı eczahaneden ılac aldım sackıran dedıler kullandım fayda etmedı3-4yıl sonrasacımda kasıntıyla beraber kucuk kucuk sıvılceler cıkıyor ıltıhap yapıp saclarım dokuluyordu bıldıgımız klasık berber tedavısı yontemıyle tedavı oldum bıe cıkmadı bır mudet sonraderı altına kortızonlu ıgneler kullandım yıne cıkmadı yayılmada olmadı suan basımın muhtelıf yerlerınde acılmalar var doktorlar sac cıkmaz dıyor.siz ne dersınız saclarım onerecegınız urunlerle cıkarmı cıkarsa ne kadar surede cıkar bıgılendırırsenız sevınırım tesekkurler.

 11. igokcek igokcek Ekim 28th, 2008 at 09:55

  Sedefi Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve mahon kremi iyileştirir.

 12. ELİF ELİF Ekim 29th, 2008 at 22:17

  sayın gökçek..31yaşındayım..dış hemoroidim var 1tane.ayrıca bağırsak tembelligi ve gaz problemim hat safhada karnım 3-4 aylık gibi..bu beni çok üzüyor.bağırsakla ilgili ailenin eskilerinde problem olmuş.3kuşak önce korkuyorum.bel fıtığı olduğumuda yeni öğrendim.ve 1.5mm çukulata kistim var.1tüpbebek denemesi ile gebe kaldım ama düsük oldu.sizden ricam bağırsak ,gaz problemimle ilgili ve kist ile ilgili ne önerirsiniz .görevden dolayı ilçedeyiz..hengi ürünü nasıl nekadar kullanacağımaza ve adresini belirtirseniz.istanbulda arkadaşlara aldıracağız..esimde kalite bozukluğu mevcut ..önerinizi merakla bekliyorum..çok tesekkürler

 13. igokcek igokcek Ekim 30th, 2008 at 12:10

  Elif hanım bağırsaklarınızda mantar var, buna karşı Gökçek Tonik, kiste karşı Gökçek İksir ve kist çayı gerekir.

 14. vediye vediye Kasım 12th, 2008 at 13:38

  sayın gökçek…..benim senelerdir midemde gasrit var 3 ay mide ilacı kullandım 2 sene önce depresyon geçirdim 1 sene ilaç kullandım iyleştim ama şimdi halsizleşiyorum göz kapaklarım ağırlaşıyor mide ilacı kullanırken kendimi iyi hissediyorum sağ yan tarafım ağrıyor….tahlilelrde kum ve iltihap çıktı.Tedavi gördüm ama hala ağrıyor ne yapmam gerekir teşekkür ederim

 15. variyet variyet Kasım 13th, 2008 at 16:50

  Merhaba İbrahim bey, fibromiyalji rahatsızlığım var, akupunktur tedavisi görüyorum. Bitkisel yöntemlerle tedavi için bana önerebileceğiniz bir bitki kürü var mı acaba? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 16. igokcek igokcek Kasım 13th, 2008 at 17:05

  http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-d-j/3871-gastrit-ten-kurtuldum-darisi-size.html Vediye hanım Gökçek İksir ve Gökçek Tonikle iyileşirsiniz artı bikarbonat iyi gelir

 17. igokcek igokcek Kasım 15th, 2008 at 09:40

  Variyet hanım faranjite karşı Gökçek İksir, romatizma çayı ve bikarbonat kullanın http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-d-j/3788-fibromiyalji-yumsak-doku-romatizmasi.html

 18. sibel arslan sibel arslan Kasım 15th, 2008 at 20:02

  merhaba gökçek iksiri ve gökçek kremini nasıl temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

 19. igokcek igokcek Kasım 17th, 2008 at 16:52

  Sipariş linkinde geniş bilgi var.

 20. yaşar yaşar Kasım 20th, 2008 at 13:21

  Bende Gökçek iksirini kullanmaya ihtiyacım var ama ben Hepatit C tedavisi gördüm ve su günlerde değerlerim yine yükseldii Gökçek iksirini kullanınca Hepatit C de tetiklememi yapar yoksa faydasısı mı olur bana yazarmısın

 21. duhan duhan Kasım 21st, 2008 at 12:36

  Merhabalar;

  Benim babam 60 yasında ve 2006 yılında pankreas CA hastalıgına yakalandı ve yaklasık 2 aylık kemoterapi sonucu ve çeşitli alternatif tıp yöntemleri ile pankreastaki kitle tamamen yok oldu. 2 sene normal yaşantısına devam ettikten sonra bu yaz karaciğerde metastaz göruldu ve tekrar kemoterapi basladı.. hastalık ilerliyor vucudunda serbest sıvı adı altında ödem birikti ve bacaklarından göğsüne kadar şişti. iştahı kapandı yutmakta zorluk cekiyor. önerebileceginiz birsey var mı acaba bize?

  tesekkur ederim

 22. igokcek igokcek Kasım 25th, 2008 at 18:52

  Yaşar bey Gökçek İksir ve enfeksiyon çayı kullanırsanzı hepatit c çok yavaş ve zamanla iyileşir.Artı bikarbonat

 23. igokcek igokcek Kasım 25th, 2008 at 18:54

  Durhan bey kanserin 1. ve 2. devresi olsaydı, Gökçek İksir, kanser çayı ve bikarbonat tavsiye ederdim.Fakat bu şamadan birşey söylemem zor.

 24. arzu arzu Kasım 25th, 2008 at 22:59

  Sn.İbrahim bey 26yaşındayım.5sene önce kemik ölçümü testim yapıldı.değerlerim çok yüksek. -3.5lerde seyrediyor.fosamax,calDvita,voltaren türü ilaçlar kullandım.değerlerde değişen birşey olmadı.ağrılarım günden güne arttı.son olarak ANKİLOZAN SPONDİLİT başlangıcı teşhisi konuldu.iksirine ulaşmak istiyorum.sitenizde herhangi bir adres göremedim.cevap bekliyorum.saygılarımla…

 25. igokcek igokcek Kasım 29th, 2008 at 09:16

  Gökçek İksir, as çayı ve ibkarbonatla tedavi olursunuz, şayet mide ve bağırsaklrda prblem varsa o zaman Gökçek Tonikte gerekir.

 26. cenalinur cenalinur Kasım 30th, 2008 at 14:40

  doguştan gelen nörajenik mesane rahatsızlıgım var 20 yaşındayım ürem ve kratinim çok yüksek kreatinim 3 doktorum 1yıl içinde diyalize girebilirsin dedi isminizi duyunca umud dogdu lütfen yardım edin size nasıl ulaşa bilirim

 27. yusuf oktar yusuf oktar Aralık 2nd, 2008 at 21:12

  Sayın Gökçek sizinle irtibat kurabileceğimiz tel no gönderebilirmisiniz.Teşekkürler.

 28. igokcek igokcek Aralık 3rd, 2008 at 09:05

  Ali bey Gökçek İksir, böbrek ve mesane çayı ve bikarbonatla iyileşirsiniz, ağer mide ve bağırsakalrda problem varsa Gökçek Tonikte gerekebilir. http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-k-o/4398-kronik-bobrek-yetmezligi.html#post8869

 29. igokcek igokcek Aralık 3rd, 2008 at 09:06

  Yusuf bey telfon ve adres bilgileri sipariş linkinde var.

 30. SİNEM ŞARABATİSER SİNEM ŞARABATİSER Aralık 14th, 2008 at 02:03

  Merhaba 95 yılından beri hydradenıtıs suppurıtava adlı ılletı yasamaktayım.32 yasındayım sayısız gecırdıgım operasyonlar bıle ıse yaramadı.Kaldıkı İzmır 9 Eylul Unıversıtesı Hastanesı bıle bana buyuk amelıyatımın kesın sonuc olmadıgını soyledı.Bazen kolaltımda genellıkle genıtal bolgeye yakın yerlerde olusan agrılı ateslı buyuk bazen akan bazen gerı donen zamanlı zamansız cıkan bu yaralarımdan en kısa zamanda tamamen kurtulmak ıstıyorum.Yardımlarınızı en kısa zamanda sabırsızlıkla beklıyorum.Ilgınıze tesekkurler.Sagolun.Herkeze acıl sıfalar.

 31. igokcek igokcek Aralık 15th, 2008 at 22:25

  Bağırsaklar da mantar varsa mantarlar toksik madde üretirler ve bu toksik maddeler karaciğer tarafından arıtılamazsa vücudun bazı noktlarında depolanır ve bir çok hastalıklara sebep olur.Bu nedenle Gökçek Tonik, Gökçek İksir, enfeksiyon çayı ve bikarbonat kullanmanız gerekir.Artı doğru beslenmeniz gerekir, tatlı, hamurlu, peynir, çay, kahve, kola iyi değil http://www.gokcekiksir.com

 32. mehtap mehtap Aralık 18th, 2008 at 16:25

  ben çocuk sahibi olmak istiyorum mart 18 2008de düşük yaptım 3yıllık evliyim bidaha hamile kalamadım adetlerim son üç aydır aşırı agrılı geçiyor yardımcı olursanız çok memnun olucam

 33. igokcek igokcek Aralık 19th, 2008 at 10:17

  Mehtap hanım Gökçek İksir, kadın ve enfeksiyon çayı karışımı özel bir çay gerekir, bağırsakalrda manra var ise bu mantarlar vajinaya oradanda rahim ve yumurtalıklara yerleşir ve toksik madde üretirler.Buda problemlere sebep olur.Bu durumda Gökçek Tonikte gerekir.

 34. fulya fulya Aralık 20th, 2008 at 22:41

  merhaba 2 sene önce vajinal mantar enfeksiyonu geçirdim şimdi ise uzun zamandır idrar yaparken yanma basınç kaşıntı oluo ve tekrar mantar başladı sürekli yaşıorum acaba ne yapmam gerekio

 35. alerji alerji Aralık 21st, 2008 at 15:57

  İbrahim bey. benim eşimin yaklaşık 2 yldır alerji sorunu var. Yaklaşık bir haftadır göndermiş olduğunuz iksir ve toniği kullanıyor. Ancak İksir ve Toniği kullandıktan onra alerjisi 3-4 kat arttı ve dayanılmaz hale geldi. bunun sebebi nedir acaba? Selamlar Saygılar

 36. selahattin selahattin Aralık 22nd, 2008 at 10:43

  slm ben tekirdağdan yazıyorum benim yeğenim var 15 yaşında kas erimesi hastalığı var doktorlar çaresi yok diyolar yatalak vaziyette gittikce eriyo ve çok üzücü bir durumda tıpda çaresi yokmuş ve elimiz kolumuz bağlı napıcamızı şaşırdık yardımcı olurmusunuz saygılar. selahattin akca 0 532 416 19 51.

 37. igokcek igokcek Aralık 22nd, 2008 at 13:17

  Fulya hanım Gökçek İksir, Gökçek Tonik, böbrek ve mesane çayı kullanmanız gerekir.

 38. igokcek igokcek Aralık 22nd, 2008 at 13:21

  Alerjili vatandaş bağırsakalrdaki mantar sökülürken önce daha çok toksik madde üretir, bu normal bir süreçtir.Aynı anda geçici olarak 1 hafta kadar kimyasal ilaçlarıda labilirsiniz.2-3 hafta sonra kimyasal ilaçlara gerek kalmaz ve alerji azalır.

 39. sislicam sislicam Aralık 23rd, 2008 at 23:14

  merhabalar ben 5 aydır evliyim ama tam bir sertleşme yaşayamadığımdan cinsel ilişki tam olarak gerçekleşmedi,çeşitli ilaçlar kullandım ama istediğim faydayı göremedim.bana nasıl bi recete önerirsiniz.

 40. igokcek igokcek Aralık 24th, 2008 at 11:03

  Gökçek İksir ve iktidar çayı iyi gelir, mide ve bağırsaklarda problem varsa Gökçek Tonikte gerekir.Artı doğru beslenmelisiniz, peynir, sucuk, salam, sosis ve tatlı iyi değil, taze temiz et yenebilir.Kereviz, havuç turp ve maydanoz iyidir. http://www.gokcekdiyet.com Gecici olarak cialis kullanılabilir. http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-c/4141-cinsellik-cinsel-guc.html

 41. merve merve Aralık 31st, 2008 at 22:29

  SN. Gokcek ben yozgattan merve ve ben 15 yasımdayım ve lıse 2.sınıftayım 9 aydır tıp 1 dıabet hastasıyım 4 kez ınsılun kullanıyorum 9ay once bu hastalıgı ogrenınce aılem ve ben cok uzulduk.Benım akrabalarımda hıc kımsede seker hastalıgı yok ılk kez bende cıktı.Allaha sukur sekerım kontrol altında ve aclık sekerım 70 ıle 90 arasında gıdıyor daha hıc yukselmedıben bu ıksırın nasıl yapıldıgını bılmıyorum lutfen bılgı verınız ayrıca bu ıksır sayesınde hastalıgımı yene bılırmıyım sımdıden tesekku ederım ıyı aksamlar…

 42. ibrahim ibrahim Ocak 2nd, 2009 at 16:40

  ibrahim bey ben bir ay kadar önce ilaçları aldım iksir, tonik ve çay hpv vürüsleri için ama işim gereği kullanamdım şimdi kullanmak istiyorum inşallah bozulmamıştır şimdiki sorunum ön tarafımda çıkan siğillerden koltuk altımdada cıkmaya başladı normalmidir bide bu vürüsün cinsel ilişkiden bulaştığı söyleniyor ben 10 yıllık evliyim en son ilegal ilişkimi 1998 de yaşadım bu vürüs ozmandan kalmış olabilirmi vürüs bende 3 yıldır var bi defa yaktırdım bidefada elazığ deri hastanesinda spreygibi bişey sıktılar üzerine ama geçmedi sonra yine çıktı cevap yazarsanız sevinirim ilaçlar için cevabınızı bekliyorum

 43. igokcek igokcek Ocak 2nd, 2009 at 20:44

  Merve hanım 6 hafta Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve diabet çayı kullanın bakalım ne gibi gelişmeler oluyor.

 44. igokcek igokcek Ocak 2nd, 2009 at 21:40

  İbrahim bey tonik bozulabilir, fakat iksir ve çay bozulmaz.Virüs çok önceden bulaşmış fakat aktif olmamış olabilir. http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-d-j/3811-genital-herpes-hsv2-genital-sigil-hpv.html

 45. elif elif Ocak 5th, 2009 at 23:36

  selamlar
  ibrahim bey babamın yaşı 58. tiroidi az çalışıyormuş yeni öğrendik. tahlıller yapıldı nodül yokmuş.ama sık sık kontrol gerekir demiş doktorlar. ben netten araştırıken gökçek iksire rastladım. ne kadar ne dozda kullanmalı ve size nasıl ulaşabılırım. ankarada şubeniz var mı ? şididen teşekkürler

 46. igokcek igokcek Ocak 6th, 2009 at 10:07

  Elif hanım babanızın Gökçek İksir ve tiroid çayı kullanması gerekir, eğer mide ve bağırsaklar da problem varsa Gökçek Tonikte kullanması uygun olur.

 47. leyla leyla Ocak 6th, 2009 at 12:07

  merhaba.yaklaşık 1,5 yıldır evliyim,37 yasındayım.bebeğim olsun istiyorum.kist için doktorumun önerisiyle 1 ay ilaç kullandım.fakat bi değişiklik olmadı.ultrasonografi çekilince rahim ve yumurtalık arasında miyomlar olduğu görüldü.ameliyat öneriliyor.fakat riskleri çok fazla ne karar vereceğimi şaşırdım.
  saygılarımla.

 48. igokcek igokcek Ocak 7th, 2009 at 12:24

  Leyla hanım Gökçek İksir ve miyom çayı ile miyom erir problem değil, mide ve bağırsaklarda problem varsa Gökçek Tonikte gerekir.

 49. berq13 berq13 Ocak 10th, 2009 at 14:39

  sayın gökçek ankilozan spondilit hastasıyım 21 yaşındayım sağ kalça ağırlıklı acaba bana ne tavsiye edersiniz saygılarımla

 50. önder önder Ocak 10th, 2009 at 15:31

  sn ibrahim bey benim 2 senedir varikosel rahatsizlığım var. Slip iç çamaşırı giydiğimde bir sorun olmuyor giymediğimde ağrılarım başlıyor siz bana ne tavsiye edersiniz teşekürler.

 51. bulent erol bulent erol Ocak 10th, 2009 at 20:21

  öncelikle saglıkla ilgili kitapınızı alıp mutlaka okuyacagım..sackıran ne tafsiye edersiniz saçımda degil ama sakalarımda..bide stresli bir işte çalışıyok ve ülserden ilaçlar kullandım ama midem iyi şimdilik..sadece kapızlık oluyo bazen sizce bu mudur sebebleri………

 52. murat murat Ocak 15th, 2009 at 22:21

  hocam merhaba iksirlerinizin faydalarını sitenizden ögrendim ben anam için istegim olucak 20 gün önce beyninde damar tıkanıklıgı teşhisi kondu ve bu rahatsıslıgı için sadece eslorek diye bir ilaç verdiler ama biz hiç memnun deyiliz hocam başagrılarıda devam ediyor sizden bunun için uygun bir iksir bekliyorum şimdiden teşekkürler hocam

 53. mesut mesut Ocak 16th, 2009 at 17:13

  gökçek bey benim, tiz sesleri duyma sorunum var.işitme testinde tiz seslerde %90 duyma bozukluğu çıktı.normal sesleri rahatlıkla duyuyorum.ve ayrıca kulaklarımda çınlama ve baskı var. bana bu konuda ne önerirsiniz. tşklr

 54. kadir kadir Ocak 19th, 2009 at 04:18

  meraba ibrahim ben 26 yasındayım…kayseri gesiliyim..sanırım herpes genital oldum…ama suan gecti yani iyleştim ..ama internetten bakıyorum tamamen tedavisi yok diyolar..neyapabilirim tavsiyeniz varmı..vucuddan atılmıyormuş ömür boy vucutta kalıyormuş bu virüs…genital bölgemde uçuklar oldu 10 gün sürdü ve geçti..korkuyorum birdaha olurmu diye…neyapmam lazım şimdiden teşekürler……………………..

 55. igokcek igokcek Ocak 19th, 2009 at 21:38

  Önder bey Gökçek iksir ve enfeksiyon çayı ile iyileşirisniz.

 56. igokcek igokcek Ocak 19th, 2009 at 21:41

  Erol bey ülsere karşı kullandığınız ilaçlar nedeniyle bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve enfeksiyon çayı kullanmalısınız.

 57. şule şule Ocak 20th, 2009 at 20:36

  yüzümde tırnak yarası var iyi gelirmi acaba

 58. çiko çiko Ocak 21st, 2009 at 19:55

  Merhaba İbrahim bey
  Yazılarınızı ilgiyle okuyorum.
  73 yaşındaki annem 3 yıl önce Troid bezinden ameliyat oldu. Ameliyat sonrası Troid hormon hapı almaya başladı. Tansiyon hapı ve mide hapı da alıyor. Buraaya kadar herşey normalken son 2 aydır vücudunun heryerinde müthiş kaşıntılar ortaya çıktı. Kaşınan yer kızarıyor yarım saat sonra da geçiyor. Yapılan testlerde hiçbirşey çıkmadı. Ne önerirsiniz?

  Ben (54 yaşındayım) 6 yıl önce bir yakınım için hastaneye kan vermeye gittiğimde, kanımda Hepatit-B virüsü çıktı. İlaç tedavisine geçen yıl başladığım için hastalık şuan kronik Hepatit-B şeklinde. Bünyem çok sağlam olduğu için hastalığın hiçbir belirtisini yaşamıyorum. Karaciğerde yağlanma ve dalakta biraz büyüme var. Bu pis hastalıktan nasıl kurtulabilirim? Bana ne önerirsniz?
  Teşekkürler

 59. ibrahim Gökçek ibrahim Gökçek Ocak 23rd, 2009 at 09:08

  Şule hanım iksir ve enfeksiyon çayını deneyin derim

 60. ibrahim Gökçek ibrahim Gökçek Ocak 23rd, 2009 at 09:17

  Annenizde kurdeşen var buna karşı Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve kurdeşen çayı kullanması gerekir.Siiznde Gökçek İksir, Gökçek Tonik, enfeksiyon ve karaciğer çayı karışımı özel bir çay kullanmanzı gerekiyor.

 61. nermin nermin Ocak 24th, 2009 at 09:29

  ibrahim bey annem 60 yaşında dizlerinde çok ağrı var kemik deformasyonu dediler emar sonucuna göre ameliyata gerek yokmuş ağrı kesiciler verdiler.,ayrıca guatrı var nodül tespit edildi ama takip edilmeli dediler
  zaman zamzn tansiyonu yükseliyor ona da guatr sebepmiiş, ne tavsiye edersiniz. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

  Teşekkür ederim

 62. mehmet mehmet Ocak 26th, 2009 at 01:08

  slm syn gökçek yaş 44 yaklaşık 15 senedir bu aller i illetiyle yaşıyorum önceleri sadece bahar aylarında kavakların pamukları salmasıyla hapşırık sonra gözlerimde nerdeyse kanatırcasına kaşıntı olurken üç veya dört senedir sonbaharda da rahatsızlığım oluşmaya başladı dediğiniz gibi ilaçlar tam bir sonuç olmadığı gibi birde bizden götürdükleri var ayrıca birkaç aydır iki elimin işaret ve orta parmak eklemlerinde sızılar oluşmaya başladı tavsiyenizi ve ürünlere nasıl ulaşabiliriz şim.den teşekkürler

 63. halime halime Ocak 26th, 2009 at 09:19

  as ( anklozan spondilit)hastalarının kendi kullndıkları ilaçlarla beraber as çayını ve gökçek iksirini kullnmaları sakıncalımıdır?

 64. gülşah gülşah Ocak 26th, 2009 at 23:54

  Merhaba hocam ben 25 yaşındayım.2 yıl önce samsun ünyede üniversiteyi bitirdim.Rahatsızlığım 3.sınıfta iken orada başladı.Önce sağ elimin işaret parmağında hafif morarma renk değişimi şeklinde kendini gösterdi kaşıntı oluyordu parmaklarımda sonra bütün ellerim kaşınmaya ve şişmeye başladı balon gibi şişiyordu.Parmaklarım gayet kalem gibi düzdü güzeldi arkadaşlarım imrenirdi hep şimdi nazar değdi çok üzülüyorum.Ünyedeki doktorlara gittim hiçbiri anlamadı.Daha sonra fizik tedavi Amoklavin verdi onu içtim sanki biraz şişlik geçti ama parmaklarım da eğrilik bıraktı şişen yerin kemiklerinide etkilemiş aynen romatoid artiritli bir hastanın parmakları nasılsa öyle oldu.Şimdi manisadayız bu rahatsızlığım için gitmediğim doktor kalmadı bir yıl öncesine kadarda sol ayak işaret parmağım aynı şeklde şişmeye hafif morarmaya başladı ayak üzeri morardı sağ ayak tabanı ortası demir para büyüklüğünde morardı.Romatolojiye gittim.Eritema nodozum teşhisi koydu.kolsin ve exen fort içtim 9 ay boyunca morarma şikayetim geçti.Bu arada ellerimin şişmesiyle birlikte gögüs kafesimdeki kemigin birinde şişlik oldu şimdi ceviz büyüklüğünü geçti şişlik gögüs kafesimdeki tüm kemiklerimi etkileme başladı ağrı oluyo biraz iş yapayım yoruluyorum dayanamıyorum.Aniden ağrılar giriyo.Ultrason çektirdim G.kafesi kemiginde büyüme var dedi.Sivilceler çıkıyo,kaşıntı oluyo o bölgede.Nefesim daralıyo bazen kalbimide etkiliyo sanki hızlı çarpıyo bazen 130 atıyo dakikada çarpıntı oluyo şimdiki gittiğim doktor tahlil röntgen sonucunda yumuşak doku romatizması dedi sırtımda ağrıyo özelşikle sağ omzumu indirip kaldırınca çatırdıyo.Bacak kemiğimde kemik erimesi var gibi çukur oluştu.dokununca bile ağrıyo çok hassas,kollarım adaleliydi şimdi çok zayıfladı.Adale kalmadı incecik kemik geliyo elime, el bileklerimde inceldi kemik çıktı doktor bi-promedia ilacı verdi midemi mahvetti mide ilacı alıyorum yanında ama çok agrıyo midem.10 yıldır devam eden sinüzitim var bi kere ameliyat oldum sinüzitten.Annemin kemik erimesi var aşırı,farenjit ayrıca 3kere feçesi kanlı geldi ishal olmuştu.Kardeşimdede benim rahatsızlığımdan var o sda ayrıca bronşit bize yardım et hocam ne yapmalıyız.ALLAH razı olsun şimdiden

 65. merve merve Ocak 27th, 2009 at 14:30

  syn ibrahim gökçek benim annem 38 yaşında.sürekli olarak çok hasta.safra kesesi 7sene önce alındı.midesi ozamandan beri safra kusuyor.sürekli mide rahatsızlıkları var.bütün vücudu sürekli ağrıyıp acıyor.üzerinde çok büyük bir ağırlık var.aşırı halsizlik var,işyapamaz hale geldi.konsantrasyon bozukluğu var.karın ağrısı var üstelik elma büyüklüğünde miyom var.sürekli mutsuz sürekli ağlıyor.çeşitli ilaç kullanıyor ama hiçbirinin faydası yok.artık umutlarını da yitirdi.lütfen allah rızası için bize yardımcı olun.bize ne önerirsiniz?

 66. recep recep Ocak 28th, 2009 at 01:49

  ankilozan hastasıyım sadece çayla geçermi başka ürünlerde kullanmam gerekmi

 67. ibrahim gökçek ibrahim gökçek Ocak 28th, 2009 at 19:29

  Nermin hanımö Gökçek İksir ve kemik çayı kullansın anneniz iyi gelir, mide ve bağırsaklarda problem varsa Gökçek Tonikte gerekir.

 68. ibrahim gökçek ibrahim gökçek Ocak 28th, 2009 at 19:30

  Merve hanım anneniz için Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve miyom çayı uygun olur.

 69. ibrahim gökçek ibrahim gökçek Ocak 28th, 2009 at 19:31

  Mehmet bey Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve alerji çayı kullanmanız gerekir.

 70. merve merve Ocak 28th, 2009 at 23:40

  Sayın ibrahim bey önerileriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.gökçek iksir,gökçek tonik ve miyom çayını önermişsiniz.bunlara nasıl ulaşabiliriz maliyeti ne kadar olur ne kadar kullanmalı şimdiden teşekkürler allah razı olsun

 71. nevzat olmez nevzat olmez Şubat 12th, 2009 at 17:48

  sayın ibrahim bey bende spastik kolon hastalığı var kaç tane doktora gittiysem hiç bir tedavi cevapp vermedi size yazılan yorumları okudum verdiğiniz bitkili ilaçların yüzde 90 sını fayda görmüş bende sizden yardımcı olmanızı istiyorum benim bir yastığım var 1 2 saat bastırıyorum bastırmadığım zaman ne yemek yiyebiliyorum ne de su içebiliyorum bağırsaklarda 10 15 cm uzamam oluyor spastik kolon ve bu teşhis konuldu gitmediğim doktor kalmadı bana yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

 72. igokcek igokcek Şubat 13th, 2009 at 10:36

  Merve hanım sitede geniş bilgi var. http://www.gokcekaktar.com/

 73. igokcek igokcek Şubat 13th, 2009 at 10:37

  Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve kolit çayı kullanırsanız iyileşirsiniz.

 74. Şerife Şerife Şubat 13th, 2009 at 16:59

  Merhaba İbrahim Bey, 6 aylık evliyim. 2 hafta önce dahiliye bölümüne TSH kontrolü için kan tahlili verdiğimde doktor tiroid problemim olmadığını ancak midemde ülser başlangıcı olduğunu söyledi. Ve bunu tedavi etmeden hamile kalmamamın bana sıkıntı vereceğini söyledi.3 lü tedavi paketi yazdı.Ancak bu ilacı kullandığımda daha çok mide ağrısı be bulantısı çekmeye başladım. Ağzımda tad kalmadı. Akıntıya sebep oldu. Bende 1 hafta kullandıktan sonra bıraktım. ”H. Pylori” ile ilgili araştırma yaparken sizin sitenizi gördüm. Bana ne önerirsiniz. ve size nasıl ulaşabiliriz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

 75. şerafettin şerafettin Şubat 15th, 2009 at 09:48

  merhaba eşimde miyom var hangi bitkiyi almalıyım nasıl alacam yardımcı olurmusunuz

 76. bekir bekir Şubat 15th, 2009 at 19:54

  slm ben bekir benim boğazımda kitle çıktı. ilaç tedavisi aldım daha sonra istanbul çapada ışın aldım boğazımdaki hastalık geçti ama bu seferde boyundan karaciğere atladı ve konyada ilaç tedavisi alıyorum lütfen bu tedavinin başka yöntemleri yokmu lütfen cevab yazarmısınız……

 77. bekir bekir Şubat 15th, 2009 at 19:57

  slm ben bekir 17 yaşındayım benim boğazımda kitle çıktı. ilaç tedavisi aldım daha sonra istanbul çapada ışın aldım boğazımdaki hastalık geçti ama bu seferde boyundan karaciğere atladı ve konyada ilaç tedavisi alıyorum lütfen bu tedavinin başka yöntemleri yokmu lütfen cevab yazarmısınız……

 78. gülsen gülsen Şubat 16th, 2009 at 17:10

  merhaba umutsuzluğa düşmüş biri olarak yazıyorum 25 yaşındayım ve 2 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldum ondan osnra boynumdaki kaslarda çok şiddetli ağrı başladı ve sırtıma kadar yayıldı kayseride fizik tedavi gördüm istanbulda nöral tedavi akupunktur gördüm sadece sol tarafım ağrıyor ama hergün hiç geçmiyor. bazı doktorlar fibromiyalji dediler bazıları kas ağrısı bilgisayar öğretmeni olduğum için sürekli sabit kalmaktan dediler ama artık maddi manevi çözüm aramaktan yoruldum. son defa nette araştırayım derken sitenize rastladım. rabbimden çözüm diledim umarım vesile olursunuz….

 79. Rauf vural Rauf vural Şubat 17th, 2009 at 12:37

  Mide ve bağısak rahatsızlğım var ayrıca spastik kolonda mevcut kabız olduğum zaman kanamada oluyor lutfen yardımcı olurmusunuz

 80. igokcek igokcek Şubat 17th, 2009 at 15:38

  Şerife hanım Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve tiroid çayı kullanmalısınız.

 81. igokcek igokcek Şubat 17th, 2009 at 15:40

  Şerafettin bey Gökçek İksir ve miyom çayı ile aileniz iyileşir.

 82. igokcek igokcek Şubat 17th, 2009 at 15:42

  Bekir bey Gökçek İksir, Gökçek Tonik, kanser çayı ve çörk otu yağı ve bal kullanmalısınız

 83. igokcek igokcek Şubat 17th, 2009 at 15:56

  Gülsen İksir, Gökçek Tonik ve romatizma çayı kullanmalısınız.

 84. ali semih ali semih Şubat 17th, 2009 at 21:40

  iyi günler.16 yaşındayım ve saçımın arkasında nohut büyüklüğünde bir saç kıran var.bu ileride gittikçe büyürmü?bunun tedavisi nedir acaba.

 85. egr egr Şubat 19th, 2009 at 23:55

  evli ve 6 aydır eşi ile cinsel iklişkiye giremeyen sertleşme sorunu yaşayan kişi için gerekli tedavi nedir?acele cevap

 86. ayşegül ayşegül Şubat 21st, 2009 at 00:18

  Merhabalar.Ben 3.5 yaşında çocuk felcinden dolayı ortapedik engelliyim.Şuanda 33 yaşındayım.Sizin yapmış olduğunuz iksiri bi arkadaş toplantsında tesadüfen konuşulurken öğrendim.Merak edip sitenize baktım. Bir çok rahatsızlık konusunda yardımcı olduğunuzu şifalar bulunanları gördüm.Bende bir çok alternatıf tıp ilaçları kullandım.Amaliyatlar oldum.Ama bi çaresini bulamadım.Şuanda iki destekle hayatı idame ediyorum.Skolyoz amaliyatı oldum.Omuriliklerimde platın var.Benim sıkıntım.Kilolardan vede ayaklarımdaki kasların güçsüzlüğünden kaynaklanan problemle uzun mesafe yürüyemiyorum.Bu rahatsızlıklarım hakkında bana nasıl bir iksir önerebilirsiniz.Şimdiden tşklr.

 87. Seyyu Seyyu Şubat 22nd, 2009 at 09:41

  Hocam merhabalar,
  Ben hipotiroit hastasıyım. Tiroit hormonlarım çalışmadığı için 6 yıldır her gün 1 tablet levotiron kullanıyorum. Kontrollerime de sürekli gidiyorum. Gerekli tahliller yapıldı ve bu ilacı ömrüm boyunca içmem gerektiği söylendi. Benim esas problemim ise kilo. Kilo veremiyorum. Veya bir gece de 3 kg alabiliyorum yada verebiliyorum. Acaba gökçek iksiri kullansam sakıncası ve / veya faydası olur mu?
  VKİ m 28..

 88. igokcek igokcek Şubat 23rd, 2009 at 08:47

  Ali bey saçkırana karşı Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve enfeksiyon çayı gerekir.

 89. igokcek igokcek Şubat 23rd, 2009 at 08:51

  BAY ERG sertleşme sorunu yaşıyorsanız bunun iki sebebi olabilir, eğer yanlış beselniyorsanız bu damarların yağlanması ve sertleşmesine sebep olur, buna karşı Gökçek İksir.PROBLEM PİSKOLOJİK İSE gÖKÇEK iKTİDAR ÇAYI GEREKİR. Tabii doğru beslenmek gereki,r. http://www.gokcekdiyet.com

 90. igokcek igokcek Şubat 23rd, 2009 at 08:53

  Ayşe gül hanım kilolarınızdan Gökçek Tonikle kurtulursunuz ve kaslarınız için ise Gökçek İksir iyi gelir.

 91. Çiğdem Çiğdem Şubat 26th, 2009 at 08:17

  Sayım hocam ;
  Ben,53 yaşında emekli öğretmenim. 2 yıla yakın zamandır sırt ağrısı çekiyordum.Birçok tetkikler yapıldı,ilaçlar verildi,zaman zaman ilaçlarla biraz hafifleyen ağrılara artık ilaçlarda fayda etmiyordu.ta ki yeğenime safra taşı tanısı konuluncaya kadar…Safra taşı ,şikayet ve belirtilerini araştırırken benim şikayetlerimle aynı olduğunu gördüm.Çareler ararken sizin sitenizle tanıştım.Hiç düşünmeden ve ulturason dahi çektirmeden sizin ingiliz tuzu ,limon ve zeytin yağı kürünüzü uyguladım.İnanın 24 saat bile geçmeden taş düşürmeye başladım.Ailem ve ben hayretler içerisinde kaldık.Belki şaşırcaksınız ama bu taş düşürme 4 gün sürdü.Kürü birer gün ara ile 5 defa uyguldım.
  Şİmdi yaşam kalitem yükseldi,Dr,ilaç ve stresten uzak ,mutlu bir emekli oldum.SAĞLIKLI OLMAK çok ama çok güzel.İyiki siz versınız.Çok ama çok teşekkür ediyorum .Allah sizden razı olsun.Her yerde anlatıyorum.Taşları gösteriyorum belki birilerine yardımım olur diye,

  NOT; Lütfen safra taşından şüphelenen arkadaşlar hiç çekinmeden kullanabiliriniz.Bence herkesin yapmasında fayda var.Beden temizliği gibi olur sanırım.Yan etkisi olmayan bir uygulama
  Sağlıklı günler, başarılarınızın devamı dileği ile hoşça kalın

 92. nilüfer nilüfer Şubat 26th, 2009 at 22:04

  selamün aleyküm hocam.benim derdim çok boyun düzleşmesi boyun fıtığı vertigo.inanın çok aciz çaresizim allah rızası için bana yardım edin ne yapacağımı bilemiyorum ssk güvencem var eşim çlışan 1yıldır birçok branşta doktora gittim fakat bir netice alamadım tedavi uygulanmadı kas gevşatici parafon kullandım ,beynim duracak gibi aklımı kaybedicem sanki allah sizi inandırsın 1 oğlum var inanın ilgilenemiyorum .maddi durumum pek iyi değil bana bir yol gösterin allah aşkına kuran aşkına hz muhammet s.a.v,aşkına ne tavsiye edersiniz,ne yapayım ben artık hiç birşey tat vermiyor ,bir yol çıkış yolu ne olur duacınız olucam ,allah razı olsun rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah.nilüfer.

 93. igokcek igokcek Şubat 27th, 2009 at 16:41

  Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve kenik çayı kullanmanız gerekir.

 94. ibrahim erbaş ibrahim erbaş Mart 4th, 2009 at 00:47

  Üstadım belimin arka tarafında hekimlerin liken adını verdikleri aşırı kaşıntılı bir rahatsızlığım var. ÇOK UZUN YILLARDIR BU DURUMDAYIM HATTA o bölge renk değiştirdi. adeta siyah bir renk aldı. Geçen yıl bu siyahi bölgenin sol tarafında bir iltihap oluştu hekimler “hayret bu bölgede nasıl olur bu iltihaplanma” gibi laflar ettiler. cerrahi müdahale ile kesi yapılarak irin dışarı alındı. ardından 2 ay sonra hemen 3 cm uzaklıkta yeni iltihap oluştu. bunu da hekimlere gitmeyerek kara merhem tabir edilen merhem kullanarak olgunlaştırdım ve sıkarak içini boşalttım. şimdi ise belimin arkasındaki 1 karış uzunluk 12-13 santim genişlik olan renk değiştirmiş bölgenin tam ortasında ama daha derinde bir iltihap oluştu. canımı yakıyor ama kara merhem gibi bir yolla irini dışarı alabilmem olanak dahilinde değil. biliyorsunuz o bölge omur ilik sinirlerinin toplanıp geçtiği bir bölge ve bu nedenle cerrahi müdahale de istemiyorum. sanırım hiç ilaç alma alışkanlığım olmamasına karşın antibiyotik alarak bu irini dağıtma yoluna gideceğim. Ancak çok iyi biliyorum ki bu iltihapların nedeni LİKEN ve ben likenin verdiği kaşınma isteğini yerine getirir iken o bölgede tırnaklarımla tahribat yapıp iltihap oluşturuyorum.
  Sonuç olarak benim öncelikle bu liken sorununa çözüm bulmam gerekiyor. Liken sonlanır ise kaşıntı ihtiyacı bitecek dolayısı ile de iltihaplanma da beraberinde son bulacaktır.
  Konu ile ilgili önerilerinizi ve sizin terkiplerinizden hangilerini kullanacağımı bana yazar iseniz bende sipariş verir Allahın izni sizin delaletiniz ile bu dertten kurtulmuş olurum.
  saygı ve hürmetlerimle..
  Allaha emanet olunuz

 95. cafer cafer Mart 16th, 2009 at 03:03

  slm hocam,

  36 yasındayım Kronik fanaljit – karın bölgesinde şişkinlik – aşırı derecede ağız kokusu – ( hpv problemim var biopsi sonucu kanser riski en yüksek tiplerden biri olan bowenoit popiloz) Birde IGE testi yaptırmıştım 212 çıkmıştı yani alerjik bir durum sözkonusu fakat alerji ile ilgili bir test yapmadım.

  Evliyim ve tedbir için eşime rah. ağ. kans. aşısı yaptırdım. Boğazındada nodül problemi var.

  Detaylı bir şekilde bilgilenirsek tedavi konusunda memnun olurum.

 96. igokcek igokcek Mart 17th, 2009 at 13:21

  İbrahim bey Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve enfeksiyon çayı ile iyileşirsiniz http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler-k-o/4205-liken-hastalydhy.html

 97. igokcek igokcek Mart 17th, 2009 at 13:27

  Cafer bey sizin için Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve alerji çayı ile iyi gelir, hanımınız için Gökçek İksir ve tiroid çayı gerekir, eğer mide ve bağırsaklarda problem varsa Gökçek Tonikte gerekir.

 98. hüseyin hüseyin Mart 20th, 2009 at 13:23

  gökcek hocam benim annemde bronsektazi var kücüklügünde gecirdigi hastalıktan kalmıs şu anda ilac tedavisi uygulanıyor ama bayagı ilerlemiş durumda sizden ne kullanabiliriz ve nerden temin edebiliriz bunu öğrenmek istiyorum cok acil lütfen

 99. omur omur Nisan 3rd, 2009 at 16:08

  hocam ben sarkoidoz hastasıyım 15 gündür kortizon kullanmaya başladım hastalığım başlangıc aşamasında ne yapabilirim bilmiyorum bu hastalığın tedavisi yok diyorlar doğada tedavisi varmı ?
  *

 100. AHMET AHMET Nisan 23rd, 2009 at 18:35

  Sayın Hocam,Ben de sağ kalça kemiğimde erken yaş dejenerasyon oluşumu ve kronik safhada sinizüt var.Şu anda bir yakınımın tavsiyesi üzerine sizin Gökçk İksiri ile tanıştım yaklaşık 1-1,5 ydır kullanmaktayım.Özellikle gün içerisindeki aktivitelerimden dolayı akşam evde yığılp kalmaktaydım.Buna birde sinizüt klenince ne kadar uyusam da yorgun uyanaktaydım.Şu anda (şeytan kulağına kurşun) Evel Allah sonrada sizin bu iksriniz sayesinde oldukça dinç ve de agrılarım hafiflemiş durumdayım.Bana ayrıca bu kalça kemigimin erimesini geciktirmede birşey tavsiye eder misiniz.?Bu arada yaşım 34.Övünmek gibi olmasın Kayseriliyim dir de.SELAMLAR..

 101. Pakize ARPACI Pakize ARPACI Nisan 23rd, 2009 at 18:39

  12 yaşında yeğenime doktarlar varikosel tanısı koydu… ameliyat olması gerektiğini söylüyorlar.. doğal yöntemleri nelerdir. yeğenim daha küçük olduğu için ameliyat ettirmeye çekiniyoruz.bir iyileşme yöntemi yazabilir misiniz.

 102. Pakize ARPACI Pakize ARPACI Nisan 23rd, 2009 at 18:41

  12 yaşında yeğenim varikosel oldu. doktorlar ameliyat olması gerektiğini söylüyorlar. doğan yöntemleri varmıdır nelerdir. bilgi verirseniz seviniriz.

 103. hasan gül hasan gül Nisan 25th, 2009 at 04:53

  hocam. seker hastasıyım ve taskardi var … beyinde ve karacigerde kist var… maluk ikdidarsız lık ne yapmalıyım selamlar

 104. igokcek igokcek Nisan 26th, 2009 at 20:03

  Hasan bey Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve Gökçek Kist Çayı kullanmanız gerekir.

 105. hatice hatice Mayıs 3rd, 2009 at 20:30

  annemin karnı ağrıdığını ve bağırsaklarının hereketli olduğunu söylüyor doktora gittik ama şikayetleri devam ediyor ne önerirsiniz

 106. erol ilhan erol ilhan Mayıs 5th, 2009 at 15:12

  hocam bu anlattiklarinizi okur okumaz size yazmakta gec kalmadim ,ama bu ikinci yazisim malesef cevap alamadim sizden. hocam esim yaklasik üc aydir bu hastaligin girdabinda bogusuyor bir cözüme ulasamadik,(kortizon,cetirizin ve buna benzer ilaclar kullanildi gecici dindirildi,daha sonra siddetli mide kramplari ve vücutta kasinma ve yanmlarala degisik bölgelerde cok yogun kabarmalar olusuyordu,ateslenme bogaz yanmasi, takip etti,kolesterol yükselmesi yasamaya basladi ,hastaneye kaldirmak durumunda kaldik defalarca, su anda gerileme halen olmadi) almanyada en büyük kliniklerde bile haftalarca kaldik yine bir netice alamadik.Sizin yazinizi ve tecrübeleri okudum ,hocam bana gerekli bilgilere yönlendirirseniz inanin icimizden bir dag yükü hafifleyecektir.Bu iksire ve tonige nasil ulasabilirim ,biliyorsunuz yurt disina türkiyeden sivi madde getiremiyoruz burada bulabilecegim yeri yazarmisiniz?Allahtan dugalarimiza cevap vermesini ,sizlerin vesile olmasini umud ediyoruz .
  Cevabiniz yardimizi bekliyoruz saygilarimla

  karaca

 107. Anonim Anonim Mayıs 8th, 2009 at 13:36

  fatma akkas hocam ürünüzü almanyadan aldim kac günde etkisini gösterir

 108. çağla çağla Mayıs 12th, 2009 at 23:35

  mrb ben sizi tebrik etmek istedim sadece bu arada ben alt magazadaki komşunuz.

 109. Lipom Lipom Mayıs 16th, 2009 at 01:41

  Hocam benim vücudumun çeşitli yerlerinde çok sayıda lipom var. Araştırdığım kadarıyla cerrahi yöntem dışında tedavisi olmadığı yönün de çok yorum var. Siz kendi tecrübenizi aktarmışsınız. İksirinizi kullanmak istiyorum ama yine de o kadar lipomun eriyelebileceği konusunda kaygılıyım. Tam sonuç alınabiliyormu?

 110. zeynep ivgen zeynep ivgen Mayıs 18th, 2009 at 19:29

  iyi akşamlar ben bugün kanal 7 deki programda sizi izledim benimde allerji problemim var polen alerjisi yaklaşık 10 yıldır mayıs haziran aylarında antihistaminik kullanıyordum.Ama bende aşırı kilo ve hastalıklara karşı dirençsizlik oluşmaya başladı.Siz antihistaminiğe gerek olmadığını söylediniz.Ben nasıl bu sorunlardan kurtulabilirim.Sadece iksir yeterlimi. Bana yardımcı olursanız sevinirim.Yaklaşık 20 kg fazlam var.Nefes almakta zorlanıyorum allerji dönemlerinde kronik sinüzitte oluştu.Cevaplarsanız çok sevinirim.Allah razı olsun şimdiden teşekkürler.

 111. sivilce sivilce Mayıs 22nd, 2009 at 15:51

  Gökçek Bey bende aşırı sivilce var ne önerirsiniz?

 112. Mustafa BAYRAM Mustafa BAYRAM Mayıs 24th, 2009 at 22:47

  Hocam merhaba Benim göbeğimin altında bazen aşırı bir baskı oluyor.Aşırı gaz meydana geliyor midemde şişme ve rahatsızlanma oluyor. Kendimi halsiz bitkin hissediyorum hayattan bıkmış gibi ve gözlerim çok yoruluyor ağrıyor. ve Aynı zamanda bel fıtığıda var bende bunlar için ne önerirsiniz.
  Teşekkür ederim

 113. Rahman Yazgan Rahman Yazgan Mayıs 27th, 2009 at 09:22

  Benim de yüzümde aşırı sivilcelerim vardı, vücudumun birçok yerinde de çok sayıda çıkıyordu. 3-4 tip doktora gittim; en son gittiğim doktor bu alandaki en etkili ilacı yazıyorum düzenli olarak kullanacaksın dedi. Tedavi süresi hatırladığım kadarıyla 6 ay sürdü. “Roaccutane” adlı bir hap tedavisi uyguladı. Vücuttaki tüm sivilceleri aynı anda kuruttu fakat yan etki olarak dudaklarımı aşırı derecede kurutuyordu, soyuluyordu dudağım. Buna önlem olarak da yaralar için kullanılan krem vermişti. Eğer gözlerde kuruma ve acı çekme durumu oluyorsa bir de göz damlası veriyor. Tıptaki tedavi böyle. Sivilceler için oldukça etkili Roaccutane adlı ilaç, tavsiye ederim. Bu ilacı almaya niyetliysen mutlaka doktora görün çünkü sivilcelere göre dozunu ayarlıyor. Benim sivilcelerim kocaman kocamandı :)

 114. Bestami Bestami Temmuz 6th, 2009 at 13:17

  selamlar Gökçek Bey bir-iki aydır lenfome-hodking teşhisi kondu tavsiyelerinizi bekliyorum.sağlıkla kalın

 115. SALİM MEHMEDALİ SALİM MEHMEDALİ Temmuz 8th, 2009 at 12:11

  İBRAHİM BEY MERHABA
  KARDEŞİMDE LİPOM HASTALIĞI VAR AYAKLARINDA CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE NE TAVSİYE EDERSİNİZ
  BU ARADA BE TÜRKİYE’DEYİM KARDEŞİM BULGARİSTANDA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ.
  TEŞEKKÜRLER

 116. rabia bozca rabia bozca Temmuz 9th, 2009 at 17:13

  bende kilo proplemi var bolğesel basenlerde ne önerirsiniz cevap yazarsanız sevinirim sizi ilkdefa büğün televizyonda ğordüm ve yazdım lütfen cevap kesin çozün için ne onerirsiniz

 117. gülsade ertuğ gülsade ertuğ Temmuz 15th, 2009 at 18:24

  ben 35 yaşında evlendim .bana 2 cm lik bir miyomun var dediler rahimin içine bası yapıyor dediler Ameliyat gerekiyor alttan vajenden girip aletle miyomu aldılarArkasından rahimde yapışıklık oluşmuş dediler .Tekrar yine vajenden girip 3 kere daha operasyon tabiki 3 ay 4 ay aralarla operasyonu yaptılar.İlaç kullanıp rahim duvarı düzelecek dediler elbette düzelmedi.Tedavilerin ardından 3 kere tüp bebek uygulaması yapıldı.Sonu başarısız.Artık ne yapacağımı bilmiyorum.Hiç bir sağlık sorunum yok.Şuandada dr um yumurtalar da azalmış artık deneme dedi.Tedaviyi bıraktı yapılacak bi şey kalmadı dedi.Ne yapabilirim Şu anda yenice 40 yaşına girdim.Düzenli adet görüyorum ailemde de kısır kimse yok.Bana bu konuda gerçekten yapılacak bişey varmı cevabınızı bekliyorum.

 118. sibel karaçam sibel karaçam Ağustos 13th, 2009 at 17:59

  annemin nodüllerinden dolayı troidi alındı fakat alınırken sestellerine zarar verdiler ses telleri kesilmedi ama sesi kısık
  .sesinin zamanla açılacagını ,bazılarıda gelmiyecegini söyledi .şuan eskisinden daha kötü çünkü konuşunca bogazı çok acıyor vekonuşmakta zorlanıyor siz ne tavsiye edersiniz
  birde ben ürünleri alalı bir hafta oldu, kurdeşen hastasayım .ekmegi kesmekte zorlanıyorum doymuyorum tamamenmi kesmeliyim .

 119. Neslihan Neslihan Ocak 17th, 2011 at 23:21

  merhaba hocam. Ben 29 yaşındayım Bel fıtığım var. Ameliyatlık olmadığımı söylüyorlar ancak çok ağrım var. Bana ne önerirsiniz. Bir de varis sıkıntım var ne yapabilirim. Teşekkürler.

 120. igokcek igokcek Ocak 21st, 2011 at 17:49

  merhabalar neslihan hanım gökçek iksir , tonik, ozon yağı kemik çayı kullanmanız lazım.

 121. yahya yahya Şubat 20th, 2011 at 18:40

  kulağımda 5aydır çınlama var ilaç tedavisi görüyorum fakat birşey değişmedi internette yorumlarınızı okudum mantıklı geldi bağırsak mantarları benim dilim bazen bembeyaz olyor ağzımdasürekli aftlar çıkıyor behçet hastası değilim araştırma yapıldı sizce bağırsaklarımda mantar olabilirmi doktoruma söyledim fakat hiç takmadı ağzım için yıllardır doktor doktor geziyorum kulağım ağzımdan kaynaklanabilirmi?yardımcı olursanız çok sevinirim allah rızası için

 122. igokcek igokcek Şubat 21st, 2011 at 17:27

  Sayın Yahya Bey geçmiş olsun. Gökçek iksir, Gökçek Tonik, Ozon yağı, Himalaya tuzu, Ayrık kökü çayı ve Bodur otu çayı içmelisiniz.

 123. Fadime Fadime Şubat 26th, 2011 at 13:56

  Merhaba,Bende Seboreik dermatit (Saçlı Bölgede)var, aynı zamanda vajinal bölgede 4 ayda bir tekrar eden mantar rahatsızlığım ve yumurtalıkta 5 cm kist var. Hangi ürünlerinizi kullanmalıyım. Sağlıcakla kalın.

 124. igokcek igokcek Şubat 26th, 2011 at 14:22

  Sayın Fadime Hanım, merhaba , geçmiş olsun. Gökçek iksir, Gökçek tonik, Himalaya tuzu, Ozon yağı, Kist çayı ve Mantar çayı kullanmalısınız. İyi günler.

 125. gülşah gülşah Mart 11th, 2011 at 20:33

  merhaba. bende antibiyotie bağlı kolit çıktı. hangi ilacınızı kullanabilirim. tamamen iyileşmek mümkün mü

 126. Hale Özdemir Hale Özdemir Mart 12th, 2011 at 00:21

  Merhaba hocam,
  Ben lise yıllarında bir süre iltihaplı romatizma hastalığı geçirdim, şimdi nadiren ortaya çıkıyor, diğer bir hastalığım sinüzit, burnum hiç durmadan akıyor ama baş ağrısı yok. Aşırı derecede yorgunluğum var, 1o sene önce başladı bu hastalığım, daha sonra sabahları hapşırmaya başladım, alerji testi yaptırdım toza, akarlara alerjim olduğu ortaya çıktı, çok hastaneye gittim ama bu soruna da çözüm bulamadılar. İlaçlar kullanınca işe yaradı ama bıraktığım gibi tekrar başladı. Alerjimin genetik olduğunu, dikkat etmezsem astıma çevireceğini söylediler.Demir eksikliği anemisi zaten hep vardı. Onun için de beslenme önerisinde bulundular.Geçen yıl çocuğumuz olsun istedik ama olmadı. Yumurtam yeterince büyümüyordu, doktorlar karından iğne yapıp, durumu düzeltmeye çalıştılar, büyüdü ama yine de başarı alamadık, daha sonra hormon testlerimde estradiol yani östrojen hormonunun düşük olduğu ortaya çıktı, bunun için aslan pençesi çayı içtim.Şimdi tüm bu hastalıkların üstüne, vücudumda sivilceler çıkmaya başladı, önce boynumda, sonra sırt omuz ve diğer bölgelere yayıldı, iz de bıraktı.Saçlarımın dökülmesi, kaşlarımın seyrekleşmesi de daha küçük sorunlarım. Tüm bu hastalıklar için mutlaka farklı tedavi uygulamak gerekir diye düşünüyorum. Umarım bu anlattıklarımın cevabı sizde vardır. Şimdiden teşekkür ediyorum.

 127. igokcek igokcek Mart 12th, 2011 at 13:04

  Merhaba Sayın Hale Özdemir. Geçmiş olsun efendim. Rahatsızlıklarınız için öncelikle Gökçek iksir, Gökçek tonik, Himalaya tuzu ve Ozon yağı içmeniz gerekiyor. Ayrıca Frenk kimyom çayı, ısırgan otu çayı, atkuyruğu otu çayı,adaçayı kullanmalısınız. Rahatsızlıklarınız hakkında geniş bilgi almak için lütfen 0212 621 21 65 numaralı telefonu arayınız. Hayırlı günler. Tekrar geçmiş olsun.

 128. igokcek igokcek Mart 12th, 2011 at 13:16

  Merhaba Gülşah Hanım. Geçmiş olsun. Gökçek iksir, Gökçek tonik, Himalaya tuzu, Ozon yağı, Bodur otu çayı ve Mayıs papatya çayı kullanmalısınız. Ürünlerimizi kullanmaya devam ettikten sonra iyileşmek mümkündür. İyi günler.

 129. Hatice Şahin Hatice Şahin Nisan 1st, 2011 at 22:48

  Merhaba hocam rutin bir kontrol sırasında idrarımda protein 3pozitif çıktı araştırıldığında serum albumin 3 total protein 6.5 civarında ve 24saatlik idrarda 1gr seviyesinde protein kaybım var yaklaşık 8aydır cozaar 100mg ilaç kullanıyorum bacaklarımda hafif ödem dışında bir şikayetim yok yalnız ilaç kullanmama rağmen tahlillerimde anlamlı bir düzelme yok gökçek iksir setini kullanmamın faydası olur mu şimdiden teşekkür ediyorum selamlar

 130. igokcek igokcek Nisan 4th, 2011 at 10:07

  merhaba hatice hanım çok geçmişolsun çok çok,,evet iksie 1 setini kullanabilirsiniz yanlızca yoğurt otu çayını eklemelisiniz telefon numaramız 0212 621 21 65 ulaşmak isterseniz tekrar geçmiş olsun ümitsizliğe hiç kapılmayın .

 131. Nur Nur Nisan 5th, 2011 at 17:37

  İbrahim Bey Annem 78 yaşında ve böbrek yetmazliği var.Doktorlar ekim 2010 ‘dan itibaren ve bu gün ısrarla(tahlil sonuçlarına göre)diyaliz diyorlar.Ne olur bana kısa zamanda cevap verin,biz diyalizi Annemin kaldıramayacağını düşünüyoruz.Özellikle KREATİNİ VE ÜRA’ yi düşürecek bitkisel taedavi varmıdır?Annem şişlik yok.Şimdiden saygılar ve teşekkürler.

 132. igokcek igokcek Nisan 6th, 2011 at 08:57

  Nur hanım merhabalar canınızı sıkmayın sakın ümitsiz olmayın asla,çok geçmiş olsun annenize ,
  gökçek iksiri,aleo verajeli,yoğurt otu,kekik otu ,himalaya tuzu ,ozonyağı kullanmalı ama bizi arayın mutlaka konuşalım 0212 621 21 65 tekrar çok geçmiş olsun annenize .

 133. murat murat Nisan 10th, 2011 at 12:54

  slm hocam ; kısaca 31 yaşındayım son 5 senedir nerdeyse ayda bir şişen bademcik sorunum var .. kulanmadığım antibiyotik kalmadı .. (3 kuşak) dahil artı adaçayı kürü filan çok kulandım. çare oladı son olarak sizden yardım istiyorum bademcik konusunda bir çalışmanız varmı.. yani benim derdimede care olabilirmisiniz

 134. igokcek igokcek Nisan 11th, 2011 at 09:10

  Merhaba Murat bey ,
  çok fazla antibiyotik kullnmışsınız anladığım kadarıyla artık bünyenize antibiyotik fayda etmiyor vücudunuzda oldukça mantar birikmiş olmalı onların temizlenmesi gerekir bizi arayın görüşelim muhakkak çaresi var meraketmeyin 0212 621 21 65-66 gökçek iksiri,gökçek aleo vera jeli,mantar çayı,sinirli ot çayı,himalaya tuzu,ozonyağı öneririm çok çok geçmiş olsun .

 135. yasemin yasemin Nisan 23rd, 2011 at 20:07

  merhaba hocam ben 20 yaşındayım seberoik dermotit var yüzümde kırmızılaşma pullanma yanma artık kortizon kullanmak istemiyorum vereceğiniz ürünler kesin geçirir mi? boş yere umutlanmak istemiyorum ne gereklidir ve ne kadar tutar? suratım 2 gün iyiyse 5 gün kırmızı pullu sürekli nüksediyor ve artık çok bunaldım. kurtulabilecekmiyim bundan ?

 136. igokcek igokcek Nisan 25th, 2011 at 08:43

  Merhaba yasemin hanım,
  gökçek iksir,gökçek aleo vera jeli(şurup),frenk kimyon çayı,yoğurt otu çayı,ozon yağı ve himalaya tuzu kullanmalısınız tabiki hastalığınız düzelicek moralinizi bozmayın bize ulaşmak için 0212 621 21 65 -66 numaramız. geçmiş olsun iyi günler.

 137. fatoş fatoş Aralık 25th, 2011 at 13:40

  merhabalar hacam ben 30 yaşında 2 ay önce üşüme ve titreme halsizlik iştahsızlıkla başlayan ishalim oldu tahlillerde hiç bişey yok hastalığım ilk başladığında 3 kilo verdim şimdi biraz daha iyiyim ama karın gurultum çok fazla arada birde midemde yanma oluyo ve gaz oluyo ama asıl sorunum bağırsaklarımda özellikle gece daha çok gurulduyor ve sabah tuvalete sıkışarak çıkıyom ya su gibi ishal yada çok yumuşak şekilde oluyo bu rahatsızlıkla birlikte eklem ve kaslarımda ağrılarda oluştu 1 hafta önce dr.um kreon 10000 ve nidazol verdi kullanıyom biraz iyi geldi ama karın gurultum devam ediyo ishalim geçti ama ilaçları bırakınca tekrar edecek gibi korkuyorum bu aradaz tahlillerimde B12 eksikliği çıktı lütfen bana yardımcı olun size nasıl ulaşabilirim

 138. igokcek igokcek Aralık 27th, 2011 at 11:47

  MERHABA FATOŞ HANIM
  GÖKÇEK TONİK ALOEVERA JEL MAYIS PAPATYA ÇAYI AT KUYRUĞU ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 /66 NUMARALARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

 139. asilkaptan asilkaptan Nisan 27th, 2012 at 16:22

  Merhaba hocam ;
  annemde karın şişliği ve karın ağrısı vardı.Doktorlar Rahim mide karaciğer de kötü huylu ur tespit etti. Henüz tüm testlerin sonuçları gelmedi. Ben ameliyat olmadan önce sizin önerileriniz doğrultusunda annemin tedavisi için ne gerekiyor.

 140. igokcek igokcek Nisan 28th, 2012 at 17:02

  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL UR ÇAYI DAMAR ÇAYI ALIÇ FORTE KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 141. AYŞEGÜL AYŞEGÜL Mayıs 16th, 2012 at 21:22

  İBRAHİM BEY SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM ACİL

 142. igokcek igokcek Mayıs 17th, 2012 at 14:30

  GÖKÇEK İKSİR AOEVERAJEL NODÜL ÇAYI DAMAR ÇAYI ÇAYAĞACI YAĞI KULLANINIZ 0212 621 21 65 DETAYLI BİLGİ ULAŞABİLRİSİNİZ

 143. mustafa motur mustafa motur Mayıs 23rd, 2012 at 23:51

  merhabalar ibrahim bey
  kronik böbrek hastasıyım. kreatinin 2.6 üre 48 bu hastalığımın tedavisi için önereceğiniz bir şey varmı.ayrıca benim tip I diyabet hastalığı, kroner arter hastalığı 3 tane stentli, tansiyon hastalığım var. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

 144. igokcek igokcek Mayıs 24th, 2012 at 15:22

  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL DAMAR ÇAYI BÖBREK ÇAYI KEÇİSEDEFİ FORTE ALIÇ FORTE KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 145. Mehmet Mehmet Ağustos 17th, 2012 at 01:20

  İbtahim bey bende sakal kiran var ve sacimin iki tane yerinde cok az bölgesel olarak seyreklesme var.ne önerirsiniz ilac olarak ? Şimdiden tesekkur ederim

 146. igokcek igokcek Ağustos 22nd, 2012 at 10:20

  Gökçek iksir aloevera jel alıç çayı sinirliot çayı alıç forte sinirliot forte kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz

 147. METEHAN BÜLBÜL METEHAN BÜLBÜL Ağustos 25th, 2012 at 10:43

  İyi günler hocam sizin sayenizde ayağa kalktım rahatladım,
  diyorum ki babam ms hastası sizin ilaçlarınız ms e de iyi gelir mi cevabınızı bekliyorum..

 148. igokcek igokcek Ağustos 27th, 2012 at 11:16

  GÖKÇEK İKSİR ALEOVERAJEL gınkgo forte sarıkantron forte enf çayı sarıkantron çayı kullanınız 0212 621 21 65 ulaşabilirsiniz

 149. adem sönmez adem sönmez Eylül 23rd, 2012 at 00:44

  merhabalar vucudumda lipomlar mevcut varmıdır tedavisi ?

 150. igokcek igokcek Eylül 24th, 2012 at 09:13

  Enginar Forte, YOĞURT Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Lipom çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 151. AYFER AYFER Aralık 22nd, 2012 at 13:57

  MERHABA 2AY ÖNCE ANNEME ANKİLOZON SPONDİLİT TEŞHİSİ KONULDU ÇOK FAZLA AĞRISI OLUYORDU DOKTORU SALAZOPYRİN DİYE Bİ İLAÇ VEMİŞ FAKAT BU İLAÇLARDA BAŞ DÖNMESİ HALSİZLİK YAPIYOR BİR SÜRÜ YAN ETKİLERİ VAR AYNI ZAMANDA REFLÜ HASTASI SÜREKLİ MİDE HAPIDA ALMASI GEREKİYOR AĞRILARIDA TAM ANLAMIYLA GEÇMİŞ DEĞİL.AĞRILARDAN ARTIK BIKMIŞ DURUMDA GECE UYKUSUNDAN UYANIYOR LÜTFEN BİZE YARDIM EDİN.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 152. igokcek igokcek Aralık 24th, 2012 at 12:38

  MERHABA AYFER HANIM
  GÖKÇEK TONİK ALOEVERAJEL ŞEYTANPENÇESİ FORTE SİNİRLİOT FORTE ROMATİZMA ÇAYI SİNİRLİOT ÇAYI 0212 621 21 65 /66 ULAŞINIZ

 153. mehmet mehmet Ocak 3rd, 2013 at 12:35

  merhaba hocam boyun fıtıgı baslangici var boynumda fazla bi agrim yok ama sol kolumda uyusma agrı ve güç kaybı var yatarken cok rahatsiz oluyorum boyun fıtıgı varken birde bel fıtıgı cıktı oda sol bacagimda yanma oluyor sabah yataktan kalkmak istemiyorum hiç halim olmuyor igne ilaç kullanmak biktim midemde kötü oldu kas gevseltici agri kesici ve b12 vitamını iglardenden biktim şimdiden tskler iyi çalişmalar.

 154. igokcek igokcek Ocak 5th, 2013 at 10:30

  MERHABA MEHMET BEY
  GÖKÇEK TONİK ALOEVERAJEL KIRKİLİT FORTE GINKGO FORTE KORDİSEP FORTE FITIK ÇAYI MİDE ÇAYI KULLANINIZ 6 HAFTA SONRA TONİK DEĞİŞİRİLEREK GÖKÇEK İKSİR KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 155. Zafer Altuğ Zafer Altuğ Ocak 7th, 2013 at 11:54

  Merhaba,

  Yip 2 diyabet ve alerjik rinit rahatsızlıklarım var.Tedavi için hangi ürünlerinizi ne kadar süre ile kullanmam gerekiyor.Saygılarımla….

 156. igokcek igokcek Ocak 8th, 2013 at 12:02

  MERHABA ZAFER BEY
  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL GURMAR FORTE ENGİNAR ŞEKER ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI KULLANINIZ 0212 621 21 65 /66 ULAŞABİLİRSİNİZ

 157. Gökhan Tümay Gökhan Tümay Ocak 17th, 2013 at 00:05

  Hayirli aksamlar Ibrahim Bey,

  benim annem diabet 2 hastasi, tansiyon ve kolesterolü var. Su an tansiyon ilaci ve kolesterol kullaniyor ve simdilik tansiyon ara ara ölctügümde 130 ila 150 arasi gösteriyor, oysa daha önce hep 160 üstü 200e ulasiyordu. Seker degeri 3-4 ay öncesine kadar %14 ten 6,4e düstü ve simdiki degeri %7,1 fakat gözlerinde problem olustu. Hastalik teshisi ise Glokom,Retina,Makula ödem diye belirtildi ve toplam 6 igneden olusan 3 sag ve 3 sol göze olmak üzere su ab iki igne vuruldu gözlerine ve son bir tane daha kaldi oda subatta insaAllah. Annem gözlerine igne vuruldugu halde bu durumda sizin bitki iceceklerinizden yararlanabilirmi? Eger yararlanabilirse hangisini tavsiye edersiniz ve fiyatini belirtirseniz Allah razi olsun. Ayrica annemde kireclenme ve romatizma var. Ilginz icin simdiden Allah razi olsun. Selametler diliyorum. Saygilarimla Gökhan Tümay

 158. Gökhan Tümay Gökhan Tümay Ocak 17th, 2013 at 00:09

  Bu arada doktorlarin degimiyle seker ve tansiyonu düzenli hale getirmesi yani kontrol etmesi lazim aksi halde vurulan igne sadece o an icin göz hastaliginin ilerlemesini önlüyormus fakat sonrasi Allah muhafaza. Önce Allahin izni ile sonra sizin vesilenizle önce göz rahatsizligi , seker ve tansiyon, kolesterol icin bilgi verirseniz Allah razi olsun. Saygilarimla Gökhan Tümay

 159. igokcek igokcek Ocak 17th, 2013 at 11:39

  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERAJEL KORDİSEP FORTE KIRKİLİT FORTE ENGİNAR FORTE ALIÇ ÇAYI KEMİK ÇAYI KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 /66 KULALNINIZ

 160. ela ağca ela ağca Mayıs 22nd, 2013 at 15:53

  2012 yılının ekim ayında endoskopi oldum.KRONIK ERITEMATÖZ EROZIV ANTRAL GASTRIT tanısı konuldu.
  (MIDE, ENDOSKOPIK BIOPSI)
  Yorum: HPLO (+) Malign ve atipik hücre izlenmedi.raporum bu şekilde.hala iyileşemedim.ne kullanmam lazım?

 161. igokcek igokcek Mayıs 24th, 2013 at 08:46

  MERHABA ELA HANIM
  DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65/66 NUMARAYA ULAŞINIZ

 162. burak burak Aralık 1st, 2013 at 19:18

  merhaba hocam..benim sakallarımda saçkıran var 1 senedir iğne tedavisi ve kortizon ilaçları kullandım..tamamen geçmedi ama azaldı..tamamen kurtulmak için ne kullanmalıyım?

 163. igokcek igokcek Aralık 3rd, 2013 at 10:20

  Enginar Forte, Kolorex Forte, Spirulina Forte, Karbonat Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 164. sein kavas sein kavas Eylül 17th, 2014 at 11:45

  Ibrahim bey ben kronik pankreatit hastasiyim 6 aydir gecmiyecegini soyluyolar bu hastalikla ilgili yapılacak bişey varmı iylesirmi
  Tamamen agrım cok oluyo doktor bitkisel tedavi iylestirmez bu hastaligı diyo siz ne düşünüyosunuz

 165. Deren Deren Aralık 23rd, 2014 at 18:16

  Hocam merhaba bende 10 cm miyom ve 5 cm kist var , ayrica rahim agzi kanseri testi yaptilar enfeksiyon cikmis, mantar enfeksiyonu dedi, doktorum, bunun icin antibiyotik yazacak ama miyon ve kist icin antibiyotik vermedi ameliyat olmam gerekiyormuş , daha yasım küçük ve evlenip cocuk sahibi olmak isterim o yuzden ameliyat olmak istemiyorum ve cok korkuyorum ameliyattan, ayrıca adet zamanlarımda cok feci sekilde sancım ve şişkinliğim oluyo şimdi adetli değilim gene şişkinlik ve sancım oluyo, sogan kuru uyguladım ondan mi acaba sancım ve şişkinliğim var , yemek yiyemiyorum, buyuk tuvaletimi yapmakta zorlanıyorum, hocam ameliyat olmam şart mi yoksa kürler ile bu miyon( kitle) ve kist kuculup kaybolur mu,

 166. igokcek igokcek Ocak 5th, 2015 at 09:54

  Nur hanım Her türlü miyom kist, nodül, lipm ve tümörü eritmek mümkündür. Hayıt Forte, ZERDEÇAL Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, kist Çayı ve kadın Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 167. burcu burcu Şubat 12th, 2015 at 10:25

  Merhaba İbrahim bey.8cm miyomum var.bana ne önerebilirsiniz?Bir de yumurtalık kisti için önerilerilerinizi bekliyorum.çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 168. igokcek igokcek Şubat 21st, 2015 at 13:09

  ZERDEÇALForte, HAYIT Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, MİYOM Çayı ve KADIN Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Sizde görüşlerinizi ve sorularınızı belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


Bir daha gösterme
Adınız ve Soyadınız Email adresiniz Telefon numaranız
Gökçek Network | Bitkisel Tedavi | Doğal Tedavi | Aloe Vera | Himalaya Tuzu | Bitkisel Tedavi Uzmanı