aloeverajel şurup sarımsaklı limon suyu bitki karışımlı lahana suyu maydonozlu limon suyu zencefilli limon suyu epimedyumlu iktidar macunu

Ağrılar

Ağrılar

Kronik Ağrı nedir?
Akut ağrı vücuttaki herhangi bir rahatsızlığı beyine iletirken, kronik ağrıda ise beynin kontrolü dışında kendiliğinden oluşur. Sinir hücreleri ağrı olmayan yerden ağrı sinyalleri gönderebilir. Almanyada 10 milyon ağır ve sürekli ağrı çeken insanın olduğu Sağlık Bakanlığınca bildirilmektedir.

Akut ve kronik ağrı olmak üzere ağrı ikiye ayrıldığı gibi
Ağrı türlerine görede 3 ayrı grüpta ağrı vardır.
1-) Çevre Ağrı: Sinir sisteminin verdiği ağrı (trigeminusneuralgie)
2-) Merkez Ağrı: Sürekli ağrı, beyin kanamasından sonra örneğin
3-) Yankılı Ağrı: Burada içerideki herhangi bir organdaki problemin deri üzerinde yansıması olarak görülür.

Kronik Ağrı nasıl oluşur?
Sinir hücreleri beyine sürekli ağrı sinyalleri göndererek metabolizmayı değiştirir. Sinir hücresi sürekli uyarı gönderirken beyinde gerekir uyarıyı artık yapamaz. Bu nedenlede hücre tepki alamadığından sinyal gönderme merkezi oluşturur. Bu hatalı sinyali göndermeyi durdurmak ve ağrı göndermeyi durdurmak gerekir.

Kronik ağrı nasıl anlaşılır?
Ağrının sürekliliği ve eğer ağrının şekli değişir kendi kendine bağımsız hareket etmeye başlarsa o zaman kronik ağrıdan bahsedilir. Bu kronik ağrı 3-6 ay gibi bir zaman sürerse o zaman kronik ağrı oluşur. Ağrının temel ortaya çıkışı gibi olmaz veya sürekli devam eder.

Kronik ağrı türleri:
Bel ağrısı: Bel fıtığı veya sinir köklerinin sıkışması gibi
Baş ağrısı: Migren veya gerginlik başağarısı gibi
Romatizmalı ağrılar: Artirit, fibromiyalji
Nevralji: yüz felçi, zona hastalığı gibi
Ur ağrıları: Beyin uru, kemik urları gibi
Deformasyon ağrıları: Artroz, osteoporoz gibi
Fantom ağrısı: Aputasyon gibi

Kronik ağrı nasıl teşhisedilir?
Kronik ağrısı olanların % 60?ı doktor tedavisi görmektedir. Kronik Ağrı kişiden kişiye ve ağrının türüne göre farklılıklar gösterir ve bazen teşhisi oldukca detaylı bir araştırma sonucu ancak anlaşılabilir. Kronik ağrının tedavisi çok zahmetli zaman alabir iştir.
Ağrının teşhisi için
Vücudu muayene
Sinirsel muayene
Ortopedik araştırma
Gerekli olursa beyin tomografisi ve kalp EEG?si gerekli olabilir.
Aidozun teşhisi

Kronik ağrılar nasıl tedavi edilebilir?
Kronik ağrı rahatsızlıkları olan hastaların, çok yönlü olarak sebebi araştırılmalıdır ve hastalığa hangi faktörlerin etki yaptığı vede hangi tür bir kombinasyonlarla tedavi edilebileceği araştırılamalıdır. Kronik ağrının vücut üzerinde yaptığı fiziki ve psikolojik etkileri vede kişinin sosyal çevresi araştırılmalıdır. Kronik ağrılara karşı sürekli ilaçlar kulanılır ve bu ilaçlar rahatsızlığın ağırlığına karşı 4 kategoride ele alınır.

1. Devre: hafif ağrılarda antiromatikalar
2. Derve: Orta derecedeki ve ağır ağrılara karşı Opiodlar
3. Devre: Ağır ve çok ağrı ağrılara karşı Opiodlar kullanılır.

Bazı ağrı tiplerinde ayrıca krampları çözücü ilaçlar. Antidepresanlar kulanılması gerekebilir, yani hastaya göre tedavi şeklide değişebilir.

Diğer Tedavi Yöntemeleri:
Akupunktur
Jimnastik hareketleri yapılarak kaslarda rahatlama sağlanabilir.
Otojenik Meditasyon
Hareket Tedavisi gib
Özel ilaçlarla sinirleri frenler

Ağrının yaşam tarzını değiştirme, beslenme tarzını değiştirme, işyerini değiştirme gibi tetbirlerde ağrıyı azaltabilir. Bazı ağrılarda anacak ve ancak hastanede yapılacak müdahalelerle ağrılar azaltılabilir.

Muayenede hangi hattalar yapılmaktadır?
Almanyada hastaların % 40?ı yani 4 milyon kronik ağrı rahatsızlık olan hastaların rahatsızlıkları doğru teşhis edilmemekte ve uzman olmayan doktorlar tarafından yanlış teşhisler konmakta ve tedavi olmamaktadır.

ASİDOZ: Her türlü ağrının asıl oluş sebebi doğru araştırılmalıdır. Evet doğru teşhis her şeyden önce tedavi için en önemli unsurdur. Ağıların sebebi ASİDOZ dur. Evet şimdiye kadar bu konuda okuduklarınız klasik bilgilerdir. Şimdi ise bu tür ağrıların tek bir sebebi vardır, oda ASİDOZ’dur diyorum. Neden ? Sürekli tartışılmaktadır, sırt, bel, omuz, baş, eklem ve yumuşak doku ağrıları gibi ağrılara sebep olarak birçok neden sayılmaktadır? Asıl sebep asidozdur.

ÖLÜMCÜL ASİDOZ: Ölümcül asidozun laboraturlarda teşhisi oldukça zordur. Bu nedenlede doku asidozu ile teşhis önemini kaybeder. Hücrelerin nefes alamsı ve enerji dönüşümü sonucu sürekli asit oluşur. Bu asit akciğer?den karbondioksit (CO2) ve böbreklerden su olarak dışarı atılır. Fakat sürekli asit artırıcı besinlerle (et, peynir ve mamülleri) beslenmeden dolayı dokularda asit oranı yükselirken baz (alkali) oranı düşer.

CURUF: Eklem araları ve bağ dokularına depolanan asit, kemik, diş ve kıkırdaklardaki minerallerle birleşerek nötürleşir ve ortaya asidik baz (asidik tuz, curuf), yani curuf oluşur. Çoğalan curufu temizlemek imkansızdır. Ve hatta asit oranı aşırı çoğalırsa bir kısmıda eklem araları ve bağ dokularında asit olarakta depolanır.

ASİT-BAZ DENGESİ: Asit-baz dengesi hücreler arasındaki sıvıyı etkiler. Protein-Şeker ana molekülü (proleoglykan) su moleküllerini kendine bağlar. Şayet dokularda aşırı asitlenme olursa hücreler arasındaki su oranı azalır. Buda vücudun kuruması demektir. Dokulardaki kuruma bağ dokularının elastizitesini ve iskeletin hareketliliğini azaltır.

AĞRILAR: Sırt-, bel-, omuz-, baş-, yumuşak-, doku-, sinir-, ve eklem ağrısı vede iltihaplar bazik tuzla iyileştirilebilir. Fakat bu geçici bir iyileşmedir. Asıl iyileşme başta bağırsaklar, bağ dokuları, dokular ve eklemlerdeki curufun temizlenmesi ile mümkündür.

 

Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.
Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur. Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel iktidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır. Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır. Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir. Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur. Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır. Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler. Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, fakat karpuz da tatlıdır ve bu da mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içerir., , , , , ,

"Ağrılar" için 103 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. dilem dilem Aralık 20th, 2008 at 19:07

  benım sırtımda dogustan damar toplulugu varmıs ve en ufak bir enfeksıyonda bıle sırt agrısı olur dedı doktor ama cok rahatsızım devamlı sırtım tutuluyor nefes alamıyorum bile sırtımda yuk varmıs gıbı oluyor lutfen bana bısey onerın sımdıden sagolun

 2. igokcek igokcek Aralık 22nd, 2008 at 13:15

  Gökçek İksir, damar çayı ve enfeksiyon çayı karışımı özel bir gerekir.Eğer mdie ve bağırsakalrda problem varsa Gökçek Tonikte gerekir.

 3. mehmet mehmet Aralık 24th, 2008 at 13:17

  benim kuyuruk sokumunun yanında bulunan kemiklerim cok agrıyor bir haftadan beri doktora gittim film cektirdim ilaç verdi ama halşa gecmedi idrar tahlili felan da yaptırdım özellikle geriye dogru hareketimde agrı oluyor diger hareketlerimde olmuyor ve hareket halindeyken agrı azalıyor oturdugumda azıyor sıcak su uygulaması yaptıgımda da iyi oluyor ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz ?

 4. igokcek igokcek Aralık 26th, 2008 at 09:04

  Mehmet bey Gökçek İksir ve kemik çayı iyi gelir, sıcak su iltihapları azdırır.

 5. umut umut Ocak 6th, 2009 at 13:59

  benim bacagım da sivilce cıktı ilkin cıban dır dedim gecer gecmedi gergecen gün büyüdü kendiligin den patladı
  bazen kanıyordu bazende iltihap cıkıyordu şim di ise taş gibi sert olmuş ve sıkıyorum da ne kan geliyor nede
  iltihap cıkıyor bu güne kadar bu konuda ne bir doktora gitmedim acaba gökcek iksiri bunu yok ede bilirmi
  ve bu gök cek iksirini nasıl sipariş edebiliriz cevabınız için şimdiden tşk ler.

 6. igokcek igokcek Ocak 7th, 2009 at 12:28

  Umut bey Gökçek İksir ve enfeksiyon çayı ile iyileşir, eğer mide ve bağırsaklarında probelm varsa Gökçek Tonikte gerekir.

 7. perihan perihan Ocak 9th, 2009 at 13:33

  iyi günler…
  annem ayakta durduğuna dizinde ağrı olduğundan şikayet ediyor,oturup kalktığında,yürürken çok zorlanıyor,dr.lar kıkırdak erimesi olduğunu kıkırdağının neredeyse hiç kalmadığını ve kemik erimesi olduğunu söylemişler,verilen ilaç ve iğneler bir işe yaramıyor,en faza bir hafta etki, ediyor,ne tavsiye edersiniz????

 8. igokcek igokcek Ocak 13th, 2009 at 15:51

  Gökçek İksir ve kemik çayı ile iyileşebilir mi bilemiyorum, kullananlardan çoğu memnun, sizde ne kadar etkili olur bilemiyeceğim.

 9. EBRU EBRU Ocak 21st, 2009 at 15:45

  merhaba,

  annem nöropati hastası ve bu hastalığından dolayı ellerinde kollarında bacaklarında şiddetli ağrılar var bazen yürümesini engelleyecek kadar çok. ilaç tedavisi görüyor ve hastalık ilerledikçe kullandığı ilaçların dozajı yükseliyor(ağrı kesici niteliğinde ilaçlar) sizce gökçek iksirinin faydası olurmu yada başka bişey önerirmisniz ve eğer faydası olur diyorsanız gökçek iksirini nereden alacağım konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

 10. ibrahim Gökçek ibrahim Gökçek Ocak 23rd, 2009 at 09:10

  Ebru hanım anneniz için Gökçek İksir Gökçek Tonik ve ğrı çayı uygundur

 11. dilem dilem Ocak 23rd, 2009 at 15:33

  ibrahim bey bu soyledıklerınızı almak istiorum ama kredi kartı ile almak mumkunmu

 12. sema14 sema14 Ocak 24th, 2009 at 15:53

  sayın hocam Benim hastam 70 yaşında diyaliz hastası. Yaklaşık 7 ay önce prostat ve kasık fıtığı ameliyatı ( bağırsakları içe alındı) oldu. Ameliyat sonrası Aşırı derecede hıçkırıktan dolayı yemek yiyemez oldu. Bir sürü araştırmadan sonra tedaviye başlandı. Largactil 100 mg günde 3 kez yarım tablet verildi. Bu seferde iyileşememesinin yanı sıra hastamız kendini hiç bilemez, tuvalete dahi gidemez hale geldi. Şimdi Bizim nasıl bir yol izlememiz gerekiyor. Şu an açıkçası sapıtmış durumdayız. Gükçek iksiri veya başka bir karışım tavsiye edebilirmisiniz ? Bir cevap yazarsanız çok sevineceğim.

 13. sema zengin sema zengin Ocak 25th, 2009 at 21:53

  merhaba,
  annemde 15 yıldır belli dönemlerde gerçekleşen ataklara nihayet bu yıl kristal artriti tanısı kondu. ilaçlarını düzenli kullanmasına rağmen halen atakları şiddetli bir biçimde devam ediyor.
  benim de dilimin arka kısmında yaklaşık 1 aydan bu yana yarım mercimek büyüklüğünde, boğazımda birşey kalmış hissi veren papillalar mevcut. doktor farenjit olduğunu söyledi. papatya, ıhlamur vb. çaylar içiyorum dilimi temizliyorum ve gargara yapıyorum halen geçmedi.
  ikisi için de gökçek iksir mi önerirsiniz?

 14. ayfer ayfer Ocak 30th, 2009 at 16:16

  hocam benim sekiz aydır geçmeyen mesane ağrılarım var. ağrılarım sürekli artık böbreklerimede vurmaya başladı. gitmediğim doktor ve yaptırmadığım tahlil kalmadı ama bana bi teşhis koyamadılar. ağrılarım çok şiddetli artık hayatımdan bıktım bana ne önerirsiniz en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum. bide nasıl ürününüzü alabiliriz.

 15. igokcek igokcek Şubat 3rd, 2009 at 14:13

  Sema 14 hanım Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve böbrek çayı kullanmalı

 16. igokcek igokcek Şubat 3rd, 2009 at 14:15

  Sema hanım Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve faranjit çayı kullanmalısınız

 17. igokcek igokcek Şubat 3rd, 2009 at 14:18

  Gökçek İksir ve böbrek çayı kullanmanız gerekir, eğer mide ve bağırsakalrınızda problem varsa tonikte gerekir.

 18. hamide hamide Şubat 5th, 2009 at 00:45

  ben 36 yasındaki bir bayanım.kücüklügümden beri romatizma dan dolayı bel ve sırt agrılarım var.lodoslu havalarda agrılarım dahada artıyor.agrı kesici içsemde bu sefer midem agrıyor.belimden bir kaç kere film cekildim ve muayene edildim ama dogru dürüst bir teşhis koyulamadı. benim bu agrılarıma karşı ne önerdiginizi yazabilirmisiniz.cevabınızı cenkhan_123@hotmail.com adresine yapabilirsiniz.

 19. igokcek igokcek Şubat 5th, 2009 at 22:54

  Hamide hanım Gökçek İksir ve romatizam çayı kullanmalısınzı, eğer mide ve bağırsakalrda problem varsa Gökçek Tonikte gerekir

 20. kemal turan kemal turan Şubat 6th, 2009 at 19:55

  merhaba,
  ben crohn hastası bir insanım… bir yıldır doktora gidiyorum ama doktorun verdiği ilaçlar bende bir etki göstermiyor.. sizin bitkisel tedavinizin iyi geldiğini duydum… ben crohn hastalığı için hangi bitkisel ilacı kullanmalıyım? cevap verirseniz memnun olurum….teşekkürler

 21. igokcek igokcek Şubat 7th, 2009 at 10:07

  Kemal bey 15-20 yıl aynı ilaçları kullanana Crohn hastaları var ve bir faydası olmadığı gibi bir çok hastalığı tetikliyor.

 22. kemal turan kemal turan Şubat 7th, 2009 at 23:23

  peki ben crohn hastalığıyla ilgili ne yapmalıyım,nasıl bir tedavi görmeliyim,sizin bitkisel tedavinizin yararı olur mu acaba??

 23. kemal turan kemal turan Şubat 8th, 2009 at 19:05

  peki ben hangi bitkisel ürününüzü kullanabilirim??

 24. igokcek igokcek Şubat 12th, 2009 at 12:03

  Kemal bey Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve enfeksiyon çayı kullanmalısınız

 25. perihan perihan Mart 23rd, 2009 at 11:24

  sol alt çenede trigeminal nevraljim var bir defa RF bi defa gama kniefe iki defa MVD operasyonları geçirdim yinede ağrılarım geçmedi devam ediyor. Ne yapmalıyım, ne önerirsiniz?

 26. ayfer ayfer Temmuz 14th, 2009 at 18:02

  ibrahim bey benim eklem, romatizma ve varis hastalığım var bu rahatsızlıklarımdan kurtulmam için ne önerirsiniz şimdiden teşekür ederim.

 27. esma esma Temmuz 15th, 2009 at 18:06

  uc yıldır sol alt ve ust cenemde trıgemınal nevraljı var tedavılerden ve gasser operayonundan bı sonuc alamadım
  bır cok ılac kulalandım devamda edıyorum.ne yapmam gerek?

 28. berk berk Eylül 3rd, 2009 at 16:49

  Gökçek Bey Benim Anneannemin romatizmal ağrısı var dizleri ve bacakları ağrıyor yaşı 71 kilosu 110-115 ama
  doktorlar zamanında kendine iyi baktığı için kemiklerine çok sağlam diyor romatizmal ağrı teşhisikoydular ilaç kullanıyor ama genede ağrıyor merdivenden zor iniyor buna uygun iyi gelebilcek ilaç varmı yada doğal bir tedavi yöntemi cevap verirseniz çok sevinirim yaşım 13 ama anneannem için birşey yapabilirmiyiz

 29. igokcek igokcek Eylül 7th, 2009 at 00:00

  Perihan hnaım iksir, tonik ve isinir çayı kullanın

 30. igokcek igokcek Eylül 7th, 2009 at 00:01

  Ayfer hanım iksir tonik, variz ve romatizma çayı karışımı özel bir çay gerekir.

 31. igokcek igokcek Eylül 7th, 2009 at 00:02

  Esma hanım iksir, tonik ve sinir çayı kullanın

 32. igokcek igokcek Eylül 7th, 2009 at 00:03

  Berk bey iksir, tonik, kemik ve romatizma çayı karışımı özel bir çay gerkir.

 33. baki yalıcı baki yalıcı Ekim 23rd, 2009 at 14:03

  benım kafamın sag arkasında ve boynumda şişlikler oluştu bulumdugum bolge ıtıbarıyle doktora fazla gidemıyorum basımdakı sıslık sert ama boynumdakıler yag bezesı gibi
  bana ne onerırsınız tesekkur ederım sımdıden

 34. igokcek igokcek Ekim 27th, 2009 at 17:16

  Yağ bezlerine karşı iksir, tonik ve lipom çayı kullanın.

 35. igokcek igokcek Kasım 6th, 2009 at 10:18

  İksir ve lipom çayı kullanmalısınız, eğer mide ve bağırsaklarda problem varsa tonikte gerekir.

 36. fatma karadavut fatma karadavut Kasım 14th, 2009 at 16:08

  SAFRA KESEMDE EN KÜÇÜĞÜ 7 MM OLAN TAŞLAR TESBİT EDİLDİ NE ÖNERİRSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 37. igokcek igokcek Kasım 16th, 2009 at 09:49

  İngiliz tuzu kullanın, eğer karaciğerde yağlanma varsa iksir ve karaciğer çayı da gerekir.

 38. atila atila Aralık 4th, 2009 at 20:49

  prostatit iltihabım var faydalı olabilirmi ayrıca alkol kullanan biriyim

 39. igokcek igokcek Aralık 7th, 2009 at 23:57

  Prostatite karşı iksir, tonik, prostat ve enfeksiyon çayı karışımı özel bir çay gerekir.

 40. srednabg srednabg Aralık 14th, 2009 at 16:02

  HERKESE MERHABA. ANNEMİN KEMİK ERİMESİNE BAĞLI AĞRILARI VAR. BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

 41. igokcek igokcek Aralık 16th, 2009 at 10:40

  iksir, tonik ve kemik çayı ile iyileşir.

 42. hcrsrt hcrsrt Ocak 25th, 2010 at 13:37

  hocam benim sık sık bazen de iki gün süren baş ağrılarım oluyor.henüz 25 yaşındayım.sinüzit filmimde ve tomografi de birşey çıkmadı sinirsel dendi… stablon ve pasiflora kullandım.ancak ilaçlar bitince tekrar başladı.kaşlarımın ortasında başlıyor iki tarafa yayılıyor ve bazen de başımın sol arka kısmına sancı şeklinde gelip başımda uyuşma yapıyor.yardımlarınızı bekliyorum…şimdiden teşekkür ederim

 43. Gulnur Gulnur Şubat 2nd, 2010 at 23:35

  Merhaba,
  Ben ankilozan spondilit(omurilik iltahabi) hastasiyim. Yaklasik 3 yildir tedavi goruyorum. Bir tur romatizma hastaligi oldugu icin kis mevsiminde agrilarim daha cok oluyor. Zaman zaman kalca kismimda (siyatik gibi) bazen sag, bazen sol kalcamda inanilmaz agrilarim oluyor. Yuruyemiyor, yatamiyor,yatinca da kalkamiyorum hareket edemiyorum. Ne tavsiye edersiniz? Ilginize tesekkur ederim.

 44. songul akkaya songul akkaya Şubat 24th, 2010 at 00:38

  merhabalar ,benim rahatsızlığım adenomiyosiz.kadın hastalığı,tedavi ameliyat dediler,ağrım çok oluyor,iksirin bir faydası olur mu?

 45. igokcek igokcek Mart 6th, 2010 at 12:46

  Songül hanım sizin İksir,Tonik ve Kadın çayı kullanmanız gerekir illaki faydası olacaktır.Ama düzenli kullanmanız gerekmektedir

 46. ibrahimyılmaz ibrahimyılmaz Mart 8th, 2010 at 17:07

  aşırı derecede migren ağrım oluyor ilaç kullanmama rağmen bir türlü geçmiyor, nerdeyse 15 günde bir ağrı oluyor ve 3-4 gün süroyor buna uygun bir tedavi varmı

 47. igokcek igokcek Mart 8th, 2010 at 17:58

  Sizin iksir,Tonik,damar ve enfeksiyon çayı kullanmanız gerekir.

 48. igokcek igokcek Mart 9th, 2010 at 10:25

  Sizin İksir,Tonik ve sarıkantaron çayı kullanmanız gerekir.

 49. igokcek igokcek Mart 9th, 2010 at 16:18

  Sizin İKsir,tonik,Kemik çayı ve enfeksiyon çayı kullanmanız gerekir.

 50. murat akça murat akça Nisan 9th, 2010 at 01:01

  7-8 yıldır her gün olan sürekli baş ağrım var.Bir çok tedavi denedim.Ama sonuç alamadım.Ağrı geldiğinde ağrı kesicilerle durdurmazsam giderek artıyor ve iş yapamaz durumuna düşürüyor.Bu konuda sizin ilaçlarınız iyileşmem için vesile olabilir diye düşünüyorum.Ne tavsiye edersiniz?

 51. igokcek igokcek Nisan 12th, 2010 at 09:00

  iksir, tonik ve damar çayı iyi gelir.

 52. hale özsaraç mahmutoğlu hale özsaraç mahmutoğlu Nisan 12th, 2010 at 13:42

  benim sinirsel olarak boynum,kollarım,belim,bacaklarıma vuran çok şiddetli ağrılarım var.ilaç tedavilerim sonucunda bir türlü iyileşme göremedim.20 gün içinde tüp bebek tedavisine başlayacağım.ama bu ağrılar beni çok korkutuyor.önerebileceğiniz bir şey var mı bana .ilgilenirseniz gerçekten çok mutlu olurum .teşekkürler.

 53. hakan hakan Nisan 16th, 2010 at 13:53

  elbilkelerinde ve ayak bileklerinde arılar oluşuyor akşamları uykuya yatınca ve sitersli olunca mide arsı ve üşütünce mide arsı olşuyor günde 4 5 defa istafa ediyorum ne yamazı önersiniz saygılarımla hakan aydın

 54. igokcek igokcek Nisan 17th, 2010 at 09:42

  Hale hanım iksir, tonik ve romatizma çayı kullanın

 55. igokcek igokcek Nisan 24th, 2010 at 12:46

  Hakan bey Gökçek Tonik, Gökçek İksir, damar ve sinir Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz. http://www.dogaltedavi.net/tecrubeler/

 56. Feryal Feryal Şubat 7th, 2011 at 13:59

  Merhaba,

  Sizden magnezyum sülfat ve gökçek iksir almıştım.Tuzun kürünü uyguladığım zaman 10-15 adet 1 cm boyunda safra kesesi taşları düşürdüm.Sizin tavsiyenizle iksire başladım.İksiri bitirdikten sonra tuz kürünü tekrar uygulamamda sorun olur mu?İksire başladıktan sonra karnımdaki şişmeler azaldı.Yalnız sol sırt kürek kemiğimde ağrı başladı.

 57. igokcek igokcek Şubat 9th, 2011 at 14:34

  Merhaba Feryal Hanım, geçmiş olsun. İksir ile beraber Himalaya tuzunu kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. Bilakis daha faydalıdır. İstikrarla devam ediniz. Daha detaylı bilgi için lütfen 0212 621 21 65 numaralı telefonlardan bize ulaşın.

 58. gökçe gökçe Şubat 14th, 2011 at 23:22

  merhabalar,
  sırtımdan boynuma kadar ağrılarım var.aspirin iyi gelir dediler ama olmuyor.fena halde tutuldu kıpırdayamıyorum.lütfen önerileriniz:

 59. igokcek igokcek Şubat 15th, 2011 at 09:30

  Merhaba Gökçe Hanım geçmiş olsun. Gökçek iksir, Gökçek tonik, Himalaya tuzu, Ozon yağı, Isırgan otu çayı ve Oğul otu çayı kullanırsanız rahatsızlığınıza iyi gelir. Lütfen spariş için 0212 621 21 65 numaralı telefonlardan bizlere ulaşın. İyi Günler efendim.

 60. catmium catmium Şubat 21st, 2011 at 17:50

  Tanılanmış fibromiyaljim var.Ağrılarım özellikle ellerimde,bileklerimde,parmaklarımda,dizlerimde,kollarımda ve omuzlarımda çok şiddetli.Bez bile sıkamıyorum,güç azalması da var.Özellikle ellerim,bilklerim kollarımdaki ağrı ve güç azalması yaşam kalitemi çok düşürmekte.Ne önerirsiniz..

 61. igokcek igokcek Şubat 23rd, 2011 at 17:31

  Merhabalar.Çok geçmiş olsun. Fibromiyalji için : Gökçek iksir, Gökçek tonik, Himalaya tuzu, Ozon yağı, Isırgan otu çayı ve Oğul otu çayı kullanmalısınız. Çok geçmiş olsun efendim.

 62. özlem özlem Şubat 25th, 2011 at 15:33

  merhaba;8 yıl önce safra ameliyatı oldum. dönem dönem karın ağrıları yaşıyordum. son dönem de ağrılarım şiddetlendi. çok fazla gaz problemim var.karın ağrılarım bir anda geliyor ve hemen tuvalete çıkma ihtiyacı hissediyorum. günde 3-4 kez tuvalete çıkıyorum. bütün tahliller va kolonoskopi yapıldı. bana spastik kolon rahatsızlığım olduğu söylendi. tedavisinin olmadığı bu sıkıntıyı ömür boyu çekeceğimi söylediler. bu rahatsızlık, psikolojik ve sosyal hayatımı çok etkiliyor. hocam bana öneriniz nedir. yardımcı olursanız çok sevinirim.

 63. igokcek igokcek Şubat 26th, 2011 at 14:32

  Sayın Özlem Hanım, Geçmiş olsun. Gökçek iksir , Gökçek tonik, Himalaya tuzu, Ozon yağı, Sarı kantaron çayı ve Mayıs papatya çayı kullanmalısınız.

 64. SEDAT SEDAT Mart 1st, 2011 at 15:48

  hocam ıyı gunler sizi tv 8 progreamında gördüm ve danışmak istiyorum ben bir senedir polimiyozit hastasıyım şimdi pek ağrım olmamasına rağmen günde 6 mg prednol (kortizon) haftada 15 mg Emthexate ve folbiol sabahları lansor akşamlarıda kalsiyum ilaçı kullanıyorum 2 gün önce sol bacağımda şiddetli ağrı oldu kasık fıtığım olmuş ama kortizon kullandığım için kalça kemeilerindende kaynaklanabilirmiş ağrım kemik erimesinden şüpheleniyorlar bu kortizonun vucudda bıraktığı etkileri azalmak veya hiç ilaç kullanmamak gibi bir olasılık olabilirmi sayenizde bana yardımcı olursanız ve hangi gökçek karışımlarını tavsiye edersiniz bana şimdiden çok teşekkürler

 65. igokcek igokcek Mart 2nd, 2011 at 14:45

  Sayın Sedat Bey, geçmiş olsun. Rahatsızlığınız için; Gökçek iksir, Gökçek tonik, Himalaya tuzu, Ozon yağı, Kas çayı ve Kemik çayı içmeniz gerekmektedir. Daha detaylı bilgi almak için 0212 621 21 65 numaralı telefonu arayınız. Hayırlı günler.

 66. Halil Halil Mart 25th, 2011 at 15:49

  hocam yapılan üst bt sonucu karaciğerde yağlanma safrada çamur sağ böbrekte kist tesbit edildi ve yapılan muayeneler sonucu doktor ibs teşhisi koydu midedede helicobakteri görüldü ilaçları kulandıkça iyi idim ama ilaçlar bitince şikayetlerim devam ediyor mesela sürekli ishalim yediklerim sanki sürekli ağzıma geliyor vs. Bana bir tavsiye verebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

 67. igokcek igokcek Mart 29th, 2011 at 14:02

  halil bey merhaba ,, geçmiş olsun zor bir rahatsızlık gökçek iksiri ,gökjçek tonik, ishal çayı,böbrek çayı ve himalaya tuzu öneririm size çok yararlı olacak detaylı bilgi almak isterseniz 0212 621 21 65 numaradan ulaşabilirsiniz.

 68. ali kemal ali kemal Mart 30th, 2011 at 19:33

  mrb obsesif kompülsif bozukluklar dini takıntı dilimlede söylüyorum bu hastalık için çözümünüz var mı?

 69. Arslan Demir Arslan Demir Mart 31st, 2011 at 07:55

  Selam Aleykum sayın İbrahim bey.Ben 6 aydır evliyim.Evlenmeden bir önce böbreklerimde taşlar olduğunu tespit edildi çünkü çok ağrıyordu.Hastaneye yattım ve böbreklerimi taşlardan temizlendi.Hastaneden çıktım2 gün geçmedi evlendim ve o günden beri cinsel sorunlarım var.Erektil disfonksyonu ve isteksizlik.Doktora gittim,fizikii sorun yok dedi ve haplar yazdı.Bir ay kullandım ve iyileştiğimi hissetmiyorum.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim,çünkü artık moralim okadar bozuldu ki,ne yapıcağımı bilmiyorum.Acil cevabınız için şimdiden Teşekkür ediyorum.

 70. igokcek igokcek Mart 31st, 2011 at 09:16

  merhaba Arslan bey öncelikle çok geçmiş olsun ,
  moralinizi hiç bozmayın sakin olun,size gökçek iksiri,gökçek tonik,böbrek çayı ,himalaya tuzu ,epimedyumlu macun kullanın ve enfeksiyon çayı arzu ederseniz bizi arayın 0212 621 21 65 numaramız muhakkak iyi olucaksınız inanın buna.

 71. igokcek igokcek Mart 31st, 2011 at 09:25

  Kemal bey herşeyin çözümü var muhakkak pskolojik bir sıkıntı bu depresyon çayımız var , gökçek aleo verajeli,himalya tuzu ,gökçek tonik ve depresyon için sarıkantron çayı öneririm geçmiş olsun.

 72. Çiçek_58 Çiçek_58 Nisan 29th, 2011 at 14:11

  Hocam , benim 7 senedir sırtım ve boynumda şiddetli ağrılar vardı . Doktorlar fibromiyalji teşhisi koydu . Sizin Ürünleri aldım fakat ağrılarım hala şiddetli .. Lütfen yardım ederseniz sevinirim .. İyi Günler

 73. igokcek igokcek Nisan 30th, 2011 at 08:31

  Merhaba Çiçek hanım,
  Yeni ürünümüz alovera jeli(şurubu)kullanın 0212 621 21 65-66 numaran ulaşın.
  Geçmiş olsun .

 74. duygu şanlı duygu şanlı Temmuz 18th, 2011 at 21:27

  bacaklarımdan çok rahatsızım aşırı halsizlik var gitmedim doktor kalmadı hep kas gevşetici bu tür ilaçlar kullandım o süre zarfında iyiydim aşırı ateşlenme oluo artık yürürken zorlanıorum çabuk yoruluorum beni bilgilendirirseniz sevinirim

 75. igokcek igokcek Temmuz 19th, 2011 at 09:42

  MERABA DUYGU HANIM,
  SİZİN RAHATSIZLIGINIZ BAGIRSAKLARDAKI MANTARDAN KAYNAKLANIYO GÖKÇEK İKSİR ,ALOEVERA JEL,KRONİK YORGUNLUK ÇAYI EKLEM ÇAYI KULLANMANIZ GEREKİYO 0212 621 21 65 /66 BİZE ULAŞABILIRSINIZ..

 76. Ela Ela Ağustos 7th, 2011 at 19:23

  Mrb hocam, benm sorunum sabahları ağzımda çok acı 1 tatla uyanıyorum, sarı bir tükrük çıkıyor, çok çabuk acıkıyorum, karın ağrısı ve gaz şikayetlerimde var. Bunun yanında oldukça zayıfım ve kilo almak istiyorum. Birde ilaçlarınızın yoğun bir şekilde koktuğunu ve acı olduğu için kullanımının zor olduğunu duydum, gerçekten öyle mi?

 77. igokcek igokcek Ağustos 17th, 2011 at 10:48

  MERHABA ELA HANIM,
  BAĞIRSAKLARINIZDA YOĞUN DERECEDE MANTAR VAR BUDA GAZ VE KARIN AGRISINA SEBEP OLUYO TENTÜR .ALOEVERA JEL ,ÇENTİYAN KÖKÜ MANTAR ÇAYI KULLANMANIZ GEREKIR 0212 621 21 65 /66 NUMARADAN BİZE ULAŞABILIRSINIZ
  SADECE İKSİR DE SARIMSAKVAR KOKUSUNU ONDAN DİGERLERİNDE Bİ ACI KOKU YOK

 78. orhan sert orhan sert Eylül 21st, 2011 at 13:58

  mrh hocam benım annem ankızon spondılıt hastası ankarada tedavı goruyo ama ben bıtkısel ılacta kullanmak ıstıyorum etkılerının oldugnu tahmın edıyorum ecz kalfasıyım annem ıcın uygun olan bıtkısel ne kullanabılırım sedımantasyonu 59 cıkıyo dusmuyo bılgılerınıze tsk ederım orhan sert

 79. igokcek igokcek Eylül 22nd, 2011 at 18:05

  MERHABA ORHAN BEY,
  Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Ozon Yağı, romatizma çayı ve mantar Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzenlir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.

 80. bameas bameas Eylül 24th, 2011 at 13:07

  merhaba. Annem 59 yaşında. annemin bel fıtığı var. safra kesesinde taş var. karaciğerde yağlanma, ülser ve hemoroid de var. geçen hafta belden karın ve kasıklara doğru ağrıları çok arttı doktora gittik yapılan tahlillerde idrar yolları enfeksiyonu olduğu ve ameliyatla yakılması gerektiği söylendi.Bu şiddetli ağrıların sebebi sadece idrar yollarındaki enfeksiyon olamıyacağını düşündüm. pazartesi kolonoskpi yapılacak. İBRAHİM Bey açıkcası annemin gece -gündüz acı çekmesine dayanamıyorum. Fakat tedavisini özgürce yaptırabilecek kadar maddi olarak da çok iyi durumda değilim. Annemin tüm bu rahatsızlıklarını göz önüne alarak tavsiyelerinizi yaparsanız ve bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. ALLAH razı olsun. selamlar.

 81. fatma ergen esen fatma ergen esen Eylül 28th, 2011 at 21:55

  s a hocam bendede romatizma var 5 yıl deposilin 1200 iğne kullandım iltaplı değil dediler bu iğneyi 5 yıl niye kullandım bilmiyorum şimdiki gittiğim fibromiyaljisin bırak iğneyi dedi bıraktım şimdi sabah kalkınca dayak yemiş gibi yorgun kalkıyorum kulaklarım sürekli kirleniyor 2 ayda bir kaşıntıyla başlıyo kulağımı kaşıyorum bu sefer tıkanıyo kulağım ton ton diye zonkluyo gidiyorum kir diyo çekiyo gönderiyo burnum genizden içeri akıyo dilimin üstü sürekli beyaz ..ağzım kokuyo dişlerimi çektirdim ama yinede kokuyo … sürekli grip oluyorum kışın grip hiç geçmiyo zor iyileşiyorum ….yağmur yağacağı zaman bacaklarımda kan yerine sızı dolaşıyor ..bazen başım dönüyo gibi oluyo dengem bozuluyo sanki midemden endoskopi çekildim gastrit çıktı H.PYLORİ artı çıktı …bağırsaktan parça almışlardı o temiz çıktı doğuşta kalp sol mitral kapakta hafif çökme varmış mitral yetmezlik yüzde 1 varmış taşikardi dediler … ne yapmalıyım allah razı olsun rabbim iki dünyada muradınızı versin sizleri başımızdan eksik etmesin …..

 82. igokcek igokcek Eylül 29th, 2011 at 11:45

  MERHABA

  Gökçek ALOEVERA JEL , Gökçek İksir, romatizma çayı ve ENFEKSİYON Çayı kullanmanız gerekir. harici olaraktan ozan yağı ile çay ağacı yağını surunuz Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.

 83. igokcek igokcek Eylül 29th, 2011 at 11:56

  MERHABA

  Gökçek tONİK, Gökçek İksir, damar çayı ve ENFEKSİYON Çayı kullanmanız gerekir.SAFRA TAŞI İÇİNDE İNGİLİZ TUZU KULLANINIZ Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.

 84. vildan kağıtlı vildan kağıtlı Ekim 31st, 2011 at 13:59

  iyi günler i gökcek bey ben eşimin hastalığını araştırırken sizin iksirden haberdar oldum hastalığı akne inverse hidradenitis terbezi iltihabı tavsiyelerinize göre hemen peyniri kestik en kısa sürede set 1 den sipariş vericem ama bir kaç ay sonra maddi olarak şu an hazır değiliz ama işe yarıyacağına eminiz çok mutlu oldum eşim iyileşecek diye 16 yıldır çok çekti sebebini bilmediğimiz için ALLAH sizden razı olsun bu çok güzel bir hizmet .İnsana hizmet ALLAHa hizmettir

 85. esra yıldız esra yıldız Mart 26th, 2012 at 22:13

  İbrahim bey merhaba,
  Ben sitenizi yeni keşfettim.Ben sedef hastasıyım aynı zamanda benim ve çocuklarımın alerjık rınıtı var.İkinci çocugumu doğurduktan sonra mide hassasiyetim basladı ve iki senedir şişkinliğim devam ediyor.Doktor gastirit dedi ama ilaçları kullanığım halde geçmiyor.Bende sizin Gökçek İksir Gökçek tonik , çay ağacı yağı,güneş lekelerım için ozon yağı gibi ürünlerinizin siparişini verdim Bunların hepsini bir arada kullanmamın bir sakıncası varmı? Bide günde ne kadar tüketmem gerekiyo bilgi verirmisiniz?

  Teşekkürler….

 86. esra yıldız esra yıldız Mart 26th, 2012 at 22:15

  Hocam aloveralı jel surubu 8 ve2 yasındakı çocuklarıma içirebilirmiyim günde kaç kaşık uygun olur.

  Teşekkürler

 87. igokcek igokcek Mart 27th, 2012 at 12:01

  günde 3 kere 1 tatlı kaşığı içebilir

 88. igokcek igokcek Mart 27th, 2012 at 12:02

  Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek tonik , gastrit çayı ve enfeksiyon Çayı güneş lekeleri için ozan yağı çay ağacı yağı kullanmanız gerekir. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 89. murat murat Nisan 10th, 2012 at 02:20

  hocam sağ testisimde acaip şekilde bir ağrı var.kıvrandırıyor benidoktor iltihaplanma olduğunu söyledi acaba sizin ürünleriniz fayda eder mi.ne önerirsiniz.kurtulmak istiyorum artık şiddetli ağrılardan…

 90. igokcek igokcek Nisan 10th, 2012 at 11:43

  GÖKÇEK İKSİR ALOEVERA JEL DAMAR ÇAYI ENFEKSİYON ÇAYI KULLANINIZ

 91. aslan aslan Temmuz 16th, 2012 at 16:36

  bende 36.yasından sonra yağ bezeleri çıkmaya basladı.Hemen hemen her yerimde büyüklü küçüklü var.benim yaşım 58.Şimdide 28 yasnda olan erkek çocugumda basladı.Bunu eritip yok edecek ne yapmalıyız İlacı veya macunu varsa ne tavsiye edersiniz.Tesekkürler

 92. igokcek igokcek Temmuz 16th, 2012 at 18:10

  GÖKÇEK İKSİR ALEOEVERAJEL LİPOM ÇAYI DAMAR ÇAYI ALIÇ FORTE YOGURTOTU FORTE KULLANINIZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0212 621 21 65 ULAŞABİLİRSİNİZ

 93. uğur uğur Haziran 23rd, 2013 at 16:41

  sayın yetkili ,

  bu site ibrahim gökçekin resmi sitesimidir. ?

  2 defa bıyun fıtığı ameliyatı oldum i, ameliyat sonrası omurilikte hasar meydana gelmiş ve ameliyat sonrası nöropatik ağrılarım ortaya çıktı , tüm vucudumda , yanma , batma ve derin sızlama şeklinde. şu an boynnumun muhtelif yerlerinde fitıklarım var , ameliyat olacak durumda değilim
  fakat vucudumda ve kollarımda güç kaybı yok.,

  bu durumda derin depresyona girdim , 2 senedir , bu ağrılarla , fıtıklrla ve depresyonla uğraşıyorum ,
  sayın İbrahim beyin benin durumum için önerdiği ve şifa olacagı bir bilgisi mevcutmu ?

  şayet mümkünse lütfen benimle irtibata geçmesini rica edrim.
  saygılarımla
  uğur gümüş / izmir
  0532 300 23 73

 94. serkan serkan Eylül 14th, 2014 at 00:11

  merhaba ben serkan.30 yasindayim.6 aydir kas agrilari yumusak doku romatizmasi yani fibromiyalji hastaligim var.cok caresizim.depresyon basladi procac kullaniyorum.lutfen bana yardimci olun.kurtulmak istiyorum.hayatim alt ust oldu.

 95. igokcek igokcek Kasım 24th, 2014 at 11:54

  Serkan bey sizin HARPAGO Forte, BOSWELİA Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Romatizma Çayı ve Kemik Çayı kullanmanız gerekir.

 96. sevil sevil Kasım 28th, 2014 at 10:47

  benim hasimotom var antijennerim yuksen ve troidimde buyulme var,bas agrim var.Ondan once panik atagim vardi ama gecti.Bana hasimoto icin ne onerebilirsiniz?Onerdikleriniz urunneri nasil ve nekadar kullanmaliyim?
  Tesekkurler!

 97. igokcek igokcek Kasım 29th, 2014 at 09:46

  Sevil hanım Enginar Forte, Zerdeçal Forte, Nar Çekirdeği Yağı, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Tiroid Çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir. Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalır. Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur. Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

 98. sevil sevil Aralık 2nd, 2014 at 12:54

  Ibrahim bey ben yurtdisinda yasiyorum-bulgaristanda.Bu 7 urunu siparis edresem ne kadar para tutar?Kargo bedeli de ne kadar?7 urun fiyati ve kargoyu ogrenebilirmiyim?
  Tesekkurler!

 99. igokcek igokcek Aralık 17th, 2014 at 09:00

  Bu ürünlerin fiyatı 295 tl, kargo bedeli kaç lira Bulgaristana bilmiyorum, fakat bulgaristana kargo ücreti pahalı 50-70 dolar arası

 100. sevil sevil Aralık 19th, 2014 at 19:37

  Peki bu 7 urun ne kadar zaman yeticek bana…ve fayda gormem icin ne kadar zaman kulanmaliyim urunneri?

 101. igokcek igokcek Aralık 23rd, 2014 at 09:20

  iksir, jel 2haftalık, kapsüller 3haftalık ve çaylar 6 haftalıktır

 102. sevil sevil Aralık 25th, 2014 at 17:43

  Fayda gorebilmem icin ben ne kadar zaman kulannmaliyim urunneri…yani kach ay kulanmaliyim?

 103. igokcek igokcek Ocak 5th, 2015 at 10:03

  Evet hastalığa göre değişir, akut ise 2 ay kronik ise 4 ay kullanmanız gerekir.

Sizde görüşlerinizi ve sorularınızı belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


Bir daha gösterme
Adınız ve Soyadınız Email adresiniz Telefon numaranız
Gökçek Network | Bitkisel Tedavi | Doğal Tedavi | Aloe Vera | Himalaya Tuzu | Bitkisel Tedavi Uzmanı